Nazilli’de Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Nazilli’de Bayramlaşma Töreni Yapıldı
Nazilli protokolü, Nazilli Belediyesi Mehmet Yüzügüler Kültür Merkezi Nikah Salonunda bayramlaştı.
Nikah Salonunda başlayan resmi bayramlaşma töreni İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Huzurevi ve Sevgi Evleri ziyaretleri ile son buldu. Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur bayramlaşmada, “Ben tüm İslam aleminin Kurban Bayramlarını kutluyorum. Çok zor günlerden geçiyoruz. Birlik ve beraberliğimizi bozmamalıyız. Hac görevini yapmakta olan ve hayatlarını kaybeden hacılarımıza baş sağlığı diliyoruz. Şehitlerimize baş sağlığı diliyoruz” dedi.
Bayramlaşma törenlerine İlçe Kaymakamı Mehmet Okur, Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İlçe Garnizon Komutanı Albay Ekrem Turan, İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Daşdemir, İlçe Müftüsü Necati Topaloğlu, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Av. İmran Acar, MHP Nazilli İlçe Başkanı Av. K.Engin Özcan, resmi kurum ve kuruluşların temsilcileri ile davetliler katıldı.
Nikah salonunda başlayan tören Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü Hürriyet Merkez Karakolunda devam etti. Emniyet teşkilatı personeli ile bayramlaşmanın ardından Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığına geçildi. Rütbeli ve askerlerle bayramlaşan protokol üyeleri daha sonra ise Haluk Alıcık Huzur evini ziyaret etti. Huzur evinde barınmakta olan yaşlılarla bayramlaşan protokol üyeleri, hal ve hatırlarını sormayı ihmal etmedi. Protokol üyeleri sevgi evlerinde kalan çocukları da ziyaret etti.

BİZE ULAŞIN