AK Parti Milletvekili Adayları 3 Günde Aydın’ı Kat Etti

AK Parti Milletvekili Adayları 3 Günde Aydın’ı Kat Etti
AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Hakan Çağlar Erürker, “1 Kasım’da Millet olarak; bu şer odaklarına hak ettikleri tarihi cevabı vermek zorundayız” dedi.
AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Hakan Çağlar Erürker, Kurban Bayramı boyunca Aydın’ın tüm ilçelerini gezerek vatandaşlar ve teşkilat mensuplarıyla bayramlaştı. AK Parti Aydın İl Başkanlığı’nın koordine ettiği İlçe Teşkilatları Bayramlaşma ve Aday Tanışma ziyaretlerine AK Parti Aydın Milletvekili Adayları Hakan Çağlar Erürker, AK Parti MKYK Üyesi ve Aydın Milletvekili Adayı Mehmet Erdem, Milletvekili Adayları Abdurrahman Öz, Hilmi Yıldırım, Mustafa Savaş, Metin Yavuz, Ersin Esenlik, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, AK Parti Aydın Kadın Kolları Başkanı Mediha Turgut, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Enes Yıldız ve teşkilat mensupları katıldı.
Kurban Bayramı’nın ikinci günü Efeler, İncirliova, Germencik, Kuşadası, Söke, Didim, üçüncü günü Yenipazar, Bozdoğan, Nazilli, Kuyucak, Buharkent, Karacasu ilçelerini ziyaret eden ve vatandaşlarla bayramlaşan AK Parti Aydın Milletvekili Adayları ve AK Parti Teşkilatının mensupları, bayramın son gününde ise Koçarlı, Karpuzlu, Çine, Sultanhisar ve Köşk ilçelerini ziyaret ederek 3 günde Aydın’ı kat etmiş oldu. Bayram ziyaretleri esnasında AK Parti Milletvekili Adayları ve İl Teşkilatını, AK Parti İlçe Teşkilatları ve Üyeleri ağırlarken, yapılan ziyaretlere AK Parti İlçe Teşkilat Mensupları, Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, Muhtarlar, Mahalle Temsilcileri ve vatandaşlar büyük katılım gösterdi.
Bayram ziyaretleri esnasında Nazilli’de konuşma yapan AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Hakan Çağlar Erürker, Büyük Türkiye’yi engellemek isteyen şer odaklarına hak ettikleri tarihi cevabı vermek için 1 Kasım Genel seçimlerinin büyük bir fırsat olduğunu vurgulayan AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Hakan Çağlar Erürker, şöyle konuştu: “1 Kasım Seçimleri Ülkemize ve Aydınımıza hayırlara vesile olsun. Öncelikle bu güne kadar nefeslerini hep yanımda hissettiğim Teşkilatlarımıza, AK Kadrolara, genç arkadaşlarıma, dostlarıma ve hemşerilerime teşekkür ederim. Seçim kampanyamızda hep birlikte omuz omuza çalışmanın azmi ve şevkiyle, yol arkadaşlığımızın semerelerini 1 Kasım’da sandıktan alacağımızdan eminim. Bu süreçte Aydınının AK Kadroları olarak hep birlikte, Aydınlıyla omuz omuza yürüyeceğiz. Gönüllerin Partisinin mensupları olarak Aydınlının gönlünde var olmanın gayretinde olacağız. AK Partiyi AK Parti yapan, diğerlerinden ayıran her şeyden önce bir dava, bir aşk, bir sevda, bir gönül hareketi olmasıdır. Milletin Partisi olmasıdır. Şu bir hakikattir: Kadim Medeniyetimizi 2023 - 2071 vizyonlarına taşımak görev ve mesuliyeti bizlerin omuzlarındadır. Türkiye’nin son 13 yılda AK Parti Hükümetleriyle gerçekleştirdiği büyüme ve kalkınmanın; demokrasimizin gelişmesinin hepimiz şahidiyiz. Şahit olduğumuz bir şey daha var: Siyasi istikrarımızda oluşan en ufak bir boşlukta Ülkemizi karıştırmak için hazır bekleyen şer ittifakları ve karanlık odakların varlığı. Nitekim 7 Haziran Seçimleri sonrası beliren koalisyon olması ihtimalinden cesaret olan bu karanlık güçler paraleliyle, terör örgütüyle, medyasıyla hemen harekete geçtiler. Terör olaylarının tamda bu günlerde 3 yıl aradan sonra tekrar başlaması tesadüf değildir. Normalde teröre karşı devletin yanında yer alması gereken tüm kesimlerin; bu durumdan terör örgütü yerine koro halinde AK Partiyi suçlaması tesadüf değildir. Teröre karşı hiçbir çözüm önerisi olmayanların, terörü çözmek için her yolu deneyen, iyi niyetle tüm girişimleri yapanları hedef göstermesi; üzüm yemek yerine bağcıyı dövme niyeti taşıdıklarını göstermektedir. Hem Cumhurbaşkanımın hem de Başbakanımız artık geriye dönüş olmadığını; Devletimizin terör örgütü silahları bırakıp teslim olmadan ya da tamamen sınır dışına çekilmeden mücadeleye son vermeyeceklerini beyan ettiler. Türkiye Devletinin gücünden hiç kimsenin şüphesi olmasın. 13 yıllık AK Parti iktidarında yapılan düzenleme ve uygulamalarda Kürt sorunu dâhil tüm mağduriyetler ortadan kaldırılmıştır. Geriye Büyük Türkiye’yi engellemek isteyen güçlerin taşeronluğunu yapan terör sorunu kalmıştır. Türkiye hem kendi vatandaşları nezdinde hem de uluslararası alanda haklı bir zemin elde etmiştir. Bu anlamda 1 Kasım Milletvekilliği Seçimlerinde başta Aydınlılar olarak, Millet olarak; bu şer odaklarına hak ettikleri tarihi cevabı vermek zorundayız. Türkiye’nin 1980 öncesi ve 1990 yıllarında koalisyonlar nedeniyle sürüklendiği krizleri, terörü, ekonomik çöküşü tekrar yaşamasına seyirci kalamayız”

BİZE ULAŞIN