Karesi Aralıksız Çalışıyor

Karesi Aralıksız Çalışıyor
Asfalt çalışmalarına Paşaalanı Mahallesi’nde devam eden Karesi Belediyesi yol, mezarlık, cami ve kaldırım onarımı, kilit parke döşeme çalışmaları ile genel temizlik çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.
İlçedeki yaşam standartlarını arttırmak için fiziki yatırım ve çalışmalarını ara vermeden sürdüren Karesi Belediyesi, asfalt çalışmalarına devam ediyor. Asfalt sezonunu Yeni Sanayi Sitesi’nde açan Karesi Belediyesi ekipleri, TOKİ Yeni Mahalle ve Paşaalanı Mahallesi’nde de çalışmalara başladı. Sezon boyunca 100 bin ton asfalt atacak olan Karesi Belediyesi ilçede yol sıkıntısının yaşanmamasını hedefliyor. Paşaalanı Mahallesi 369’uncu Sokak’ta asfalt çalışması yapan belediye, ilçe merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de hizmet atağı başlattı.
Yol, mezarlık, cami ve kaldırım onarımı, kilit parke döşeme çalışmaları ile genel temizlik çalışmalarını da ara vermeden sürdüren Karesi Belediyesi, Kocaavşar Mahallesi’nde bulunan caminin bahçesine kamelya montajı yaptı. Cami cemaatinin namaz vakitlerinden önce ve sonra oturup dinlenebilmesi ve sohbet edebilmeleri için kamelya kurulumu yapan Karesi Belediyesi, ayrıca Karabeyler Mahallesi’ne kilit parke döşeme çalışmaları öncesinde yol genişletme çalışması gerçekleştirdi. Belediye, yaşanabilir kent oluşturmak için ilçenin dört bir yanında başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile halkın takdirini topladı. Gerçekleştirecekleri çalışmalarla Karesi’nin çehresini değiştirerek modern bir ilçe oluşturmayı amaçladıklarını dile getiren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, halkın yaşam standartlarını yükseltmek için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerimi ifade etti.
BİZE ULAŞIN