Fekal’de Mezuniyet Coşkusu

Fekal’de Mezuniyet Coşkusu
Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi ( FEKAL) okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet gecesine öğrenci velileri ve davetliler yoğun ilgi gösterdi.
FEKAL’den 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında mezun olan öğrenciler için okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet gecesinde renkli görüntülere sahne oldu. Okul Müdürü Yakup Dönmez veli ve öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada "Mezunlarımız gelecekte Türkiye’nin dünyadaki yerini belirleyecek konumlarda yer alacaklardır. Öğretmenler olarak bizlerde geleceğe hizmet edecek bireyleri yetiştirmenin onurunu yaşıyoruz" dedi.
Okul Müdürü Dönmez FEKAL kurucularına minnet duygularını dile getirerek vefa borcu olarak okula hizmet eden herkese şükran duyduklarını ifade etti. Mezuniyet törenine Karesi Kaymakamı Ahmet Erdoğdu’da katılarak öğretmen ve mezun olan öğrenciler ile velileri tebrik etti.
Mezuniyet pastasını öğrencilerle birlikte kesen Karesi Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, öğrencilere başarılar diledi. Renkli görüntülerin sergilendiği mezuniyet gecesinde öğrenciler ve öğretmenler arasında duygusal anlar da yaşandı. Mezuniyet sevinci yaşayan öğrenciler gecenin tadını çıkartarak gönüllerince eğlenip oynadı
BİZE ULAŞIN