Jandarma Trafikten Sürücülere Bayram Çikolatası

Jandarma Trafikten Sürücülere Bayram Çikolatası
  1. Haberler
  2. Bartın
Cuma 25.09.2015 12:08 ABONE OL
Bartın İl Jandarma Komutanlığına bağlı jandarma trafik timleri, sürücülere çikolata ikram ederek bayramını kutlarken, trafik kurallarına uymaları konusunda da uyardı.
Bartın’da tatile ve akraba ziyaretine gelen sürücülere jandarma tarafından çikolata ikram edildi. Dönüş yolunda da dikkatli olmaları yönünde uyarılarda bulunuldu. Jandarma trafik timleri tarafından bayram sebebiyle Çakraz karayolunda denetim ve kontrollerde bulundu. Durdurulan araçların sürücülerine dikkatli olmaları yönünde uyarılarda bulunan jandarma, çikolata ve şekerleme ikram etti. Sürücülerin bayramını tebrik eden görevliler, sürücülerin özellikler emniyet kemeri kullanımı, hız limitlerine uyma, hatalı solama yapmama, trafik işaret ve işaretçilerine uyma, tarafik işaretlerini dikkate alma, uykusuz ve alkollü araç kullanmama konusunda duyarlı olmaya davet etti.
Vatandaşların güven içinde seyahat etmesini amaçlayan jandarmanın bu uygulaması, memnuniyetle karşılandı. Jandarmanın yaptığı bu denetimler sayesinde kaza oranlarında ciddi düşüş yaşandığı belirtildi.
BARTIN NAMAZ VAKİTLERİ