Dicle EDAŞ’ta Doğum Günü Etkinliği

Dicle EDAŞ’ta Doğum Günü Etkinliği
Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) ve Dicle Elektrik Perakende Anonim Şirketi (Dicle EPSAŞ), çalışan personeline yönelik doğum günü etkinliklerinin ikincisini, 6 ilde eş zamanlı olarak Batman’da da gerçekleştirdi.
İlki Mayıs ayı sonunda yapılan doğum günü kutlamasının Haziran programı, Ramazan ayı nedeniyle 14 gün öne alındı. Dicle EDAŞ İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen kutlamaya İl Müdürü Murat Dursun, Enerji Kayıpları İl Sorumlusu Zekeriya Tüzün ve birim amirleri ile Haziran ayında doğan 25 Dicle EDAŞ ve Dicle EPSAŞ çalışanı katıldı.
DİCLE EDAŞ İŞLEMELİ FİNCAN HEDİYE EDİLDİ
Dicle EDAŞ ve Dicle EPSAŞ yazılı iki pasta hazırlayan yöneticiler pastaları doğum günü olan personel ile birlikte kesti. Programda Haziran ayı içinde doğan 25 çalışana Dicle EDAŞ ve Dicle EPSAŞ logolu kupa bardaklar hediye edildi. Dicle EDAŞ Batman İl Müdürü Dursun, Dicle EDAŞ’ın büyük bir aile olduğunu belirterek, farklı etkinliklerle çalışanlarının moral ve motivasyonunu yüksek tutmaya çalıştıklarını söyledi.
PROGRAM, RAMAZAN NEDENİYLE ÖNE ALINDI
Doğum günü programlarının yıl boyunca devam edeceğini aktaran Dursun, "Her ay sonunda o ay içinde doğan personellerimize toplu doğum günü programı düzenlemeye başladık. Bu programların ikincisini bugün gerçekleştirdik. Bu ayki etkinliği Ramazan ayı nedeniyle 14 gün öne aldık. Bu ay 25 personelimizin doğum gününü kutladık. Bize bu imkanı veren Genel Müdürlük yetkililerine teşekkür ederken, personellerimizin doğum günlerini kutlar, ömür boyu sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim" dedi.
Doğum günü sürpriziyle karşılaşan Dicle EDAŞ çalışanları, mutlu olduklarını ifade ederek, bu jestten dolayı Dicle EDAŞ İl Müdürlüğü ve Genel Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN