Belediyenin İftarında Beşiktaş Mahalle Sakinleri Bir Araya Geldi

Belediyenin İftarında Beşiktaş Mahalle Sakinleri Bir Araya Geldi
Bilecik Belediyesi tarafından Beşiktaş Mahallesinde verilen iftarda mahalle sakinleri bir araya geldi.
Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda bütün mahallelerde büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen ve mahalleli arasındaki birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişmesini sağlayan mahalle iftarı büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Cumhuriyet İlkokulu bahçesindeki iftar programına, Belediye Başkanı Selim Yağcı ile birlikte AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, AK Parti İl Başkanı Kadir Bayrak ve mahalleliler iştirak etti. İftar öncesinde Belediye Başkanı Selim Yağcı ve AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, vatandaşları selamladı.
Belediye Başkanı Selim Yağcı, iftar programında yaptığı konuşmada Ramazan ayının toplumda oluşturduğu birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusuna değindi. Yağcı, ’’İftar soframıza katılarak bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum’’ ifadesini kullanarak, şunları söyledi:
’’Öncelikle Ramazan’ı Şerifiniz mübarek olsun davetimize teşrif edip iftar soframızı süslediğiniz hepinize teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Değerli kardeşlerim, hepimizin bildiği ve içerisinde uygulamaya çalıştığımız rahmet ve bereket ayı, birlik ve kardeşlik ayı Ramazan ayındayız. Bizler, Ramazan ayının bu güzelliklerini sizlere sunma gayreti ve çabası içindeyiz. Beşiktaş mahallemizde de iftarlarımız her sene daha ayrı bir güzellik ve coşku içerisinde oluyor. Sizler, böyle hazırlanan organizasyonlara katılarak, ayrı bir anlam kazandırıyorsunuz. Allah’a çok şükürler olsun ki sağlık ve sıhhat içinde bir Ramazan ayına daha kavuştuk. Cenabı Hak’tan bizleri böyle güzel ve özel anlarda sağlık ve mutluluk içerisinde bir araya getirmesini niyaz ediyorum. Değerli kardeşlerim, bu organizasyonlar kolay şekilde gerçekleştirilmiyor. Belediye personelimize, muhtarımıza ve sizlere teşekkür etmekle birlikte bugünkü organizasyonun ortaya konulmasında emeği olan Kar Yemek sahibi Sayın Kemal Kara Bey’e şükranlarımı arz ediyorum.’’
İftar programı sonrasında çocuklara pamuk şekeri ikram edildi.
BİZE ULAŞIN