Amatör Spor Kulüplerine Krampon Desteği

Amatör Spor Kulüplerine Krampon Desteği
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Gençlik ve Spor Bakanlığından amatör spor kulüpleri için temin edilen spor malzemelerini, İnegöl’deki amatör spor kulüplerine teslim ediyor. Şahin, Kurtuluşspor’u ziyaret ederek spor malzemelerini yöneticilere teslim ederek, başarılar diledi.
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin’in, İnegöl’ün Süper Amatör Ligdeki temsilcilerinden Kurtuluşspor’u ziyaretinde, kendisine İlçe Başkanı Adem Demirel ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Bakanlıktan temin edilen kramponları kulüp Başkanı Talha Öziş’e teslim eden Şahin, “Gençlik ve Spor Bakanlığından aldığımız malzemelerimizi takımlarımıza dağıtıyoruz. Formalar, şortlar, yağmurluklar, kramponlar, çantaları İnegöl’e bağlı mahalle takımlarına dağıttık. Amatör kulüp olup da üst klasmanda mücadele eden 5 takımımız var. Bu 5 takıma da kramponlar dağıtacağız. Araya seçimler girince fırsat bulamadık. İlk olarak Kurtuluşspor takımımız ziyaret ettik. Sizlere kramponları hediye ediyoruz. İnegölspor ile aynı lige çıkacak bir takımımız daha olmasını arzu ediyoruz. Tabi bunlar maddi imkan meselesi. Yöneticilerimiz gençler ve çalışkanlar. Gençlerimizin sporcu ahlakıyla yetişmesini istiyoruz. Başarılar diliyorum. İnşallah başarılı bir sezon geçirirsiniz” dedi.
Ziyarette konuşan Kurtuluşspor Başkanı Talha Öziş ise, desteklerinden dolayı AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, İlçe Başkanı Adem Demirel ve yönetim kuruluna teşekkür ederek, “Milletvekilimiz Hüseyin Şahin daha önce İl Daimi Encümeni olduğu dönemlerde de İnegöl amatörüne önemli katkılar sağlamıştı. Bu dönemde de kendisi her zaman yanımızda oldu” dedi. Başkan Öziş, amatör spor kulüplerinde yöneticilik yapmanın fedakarlık istediğini ifade ederek, “Bizler elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu arada siyasilerinde bizi bu zorlu yolda yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Bizlere malzeme desteğinde bulunan Milletvekilimiz Hüseyin Şahin ve İlçe yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.
Konuşmaların ardından, Bakanlıktan temin edilen kramponlar yönetime teslim edildi. Kurtuluşspor Kulübü Başkanı Talha Öziş’te, Şahin’e çiçek ve teşekkür plaketi ile forma hediye etti.
BİZE ULAŞIN