AK Parti’den Vefa Yemeği

Ak Parti Çanakkale İl Başkanlığı tarafından düzenlenen vefa gecesinde partide çeşitli görevlerde bulunan partililer bir araya geldi.
Geçmişte görev alan parti mensuplarına, vefa yemeği verildi. Yemeğe AK Parti Milletvekili Mehmet Daniş, milletvekili adayları, ilçe başkanları ve teşkilat mensuplarıyla kuruluşundan bu yana partide görev almış partililer bir araya geldi. Milletvekili Mehmet Daniş, hedefin 7 Haziran seçimlerinde 4 milletvekili adayını Ankara’ ya göndermek olduğunu söyledi.
1. sıra adayı Av. Bülent Turan, "Yeni bir döneme giriyoruz. Kurucu genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la ilk yarıyı tamamladık. Şimdi Ahmet Davutoğlu ile yeni bir atılım dönemi için ikinci yarıya hazırlanıyoruz. Çok çalışacağız. Yüzde 41 oy bize yetmez. Yeni anayasa istiyorsak, başkanlık sistemini istiyorsak yüzde 50’leri görmek zorundayız. Çanakkale’de farkla, eze eze birinci olmak istiyoruz. Vefa toplantılarını İstanbul’da Recep Tayyip Erdoğan’ın okul arkadaşlarını biraraya getirerek başlatmıştık. İlçelerimize, illerimize yayıldı. AK Parti’de geçmişte yöneticilik yapmış değerli gönüldaşlarla vefa toplantılarımız bugün olduğu gibi devam edecek. Bundan sonra düzenlik olarak bu toplantıları yapacağız” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından partiye katkı sağlayan ve önemli görevler üstlenenlere plaket takdim edildi.
BİZE ULAŞIN