Çan’da Çocuklara Özel Ramazan Etkinliği

Çan’da Çocuklara Özel Ramazan Etkinliği
Çan Belediyesi tarafından Atatürk Şehir Meydanı’nda organize edilen Ramazan etkinliklerinin beşinci gecesinde çocuklar gönüllerince eğlendi.
Çocuklar, İbiş-Memiş, illüzyon ve Mithat Show’un birbirinden ilginç ve eğlenceli gösterileriyle keyifli saatler geçirdi. Program İbiş ve Memiş’in güldürücü mizahları ve çocuklarla oynanan oyunlarla başladı. Ardından yapılan illüzyon gösterileri adeta çocukların nefeslerini kesti. Son olarak sahneye çıkan “Yetenek Sizsiniz Türkiye“ programından tanıdığımız Mithat Show akrobasi ve sahne gösterileri ile tüm seyirciye heyecanlı dakikalar yaşattı.
Etkinliğe, Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Karagöz, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri ve AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ile yüzlerce çocuk ve vatandaşlar katıldı.
Programın sonunda kısa bir açıklama yapan Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahma Kuzu, “Bizim en büyük hassasiyetimiz çocuklardır. Eğitim camiasından gelen biri olarak, aynı zamanda da yerel yönetim sorumluluğumuzun gereği çocuklarımız için üzerimize düşeni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz” dedi.
BİZE ULAŞIN