Bisiklet, çeşme ve sonunda düğün

Bu senenin en çok konuşulan evliliklerinden biri de, ünlü şarkıcı Zeynep Casalini ve restoran işletmecisi Tahsin Berk'in evliliği oldu. Çift, 19 Eylül'de dostlarının katılımıyla düğün yaptı. Düğünü Cumartesi SABAH izledi. İşte o geceden özel fotoğraflar

Cumartesi 25.09.2010
ABONE OL
Zeynep Casalini'nin kızı Ceren Sarp'ın, yemek yemeğe gittiği Tahsin Berk'in Bodrum'daki restoranı 'Begonvil'e annesini de çağırmasıyla tanışan çift, birbirini tanıdıkça vejetaryenlikten doğaya, siyasetten sanata, hayata dair pek çok konuda ortak özellikleri olduğunu keşfetmiş. Daha sonra Zeynep Casalini'nin, Tahsin Berk'in her sabah doğada yaptığı bisiklet gezilerine eşlik etmesiyle daha da yakınlaştıklarını belirten çift, kendi tabirleriyle 'akmayan bir çeşmenin' önünde, birbirlerine hissettikleri duyguları söze dökmüşler. Ve sonrasında hemen evlenmeye karar vermişler. Restoranın kapısına 'Biz evlenmeye gidiyoruz' diye not bırakıp, çok yakın birkaç dostları dışında herkesten habersiz evlenivermişler. Mutluluklarını yakınlarıyla paylaşmak isteyen çift, 19 Eylül Pazar gecesi Bodrum'da Tahsin Berk'in restoranının bulunduğu alışveriş merkezinde, en az nikâhları kadar çok konuşulacak bir düğün yaptı. Yaklaşık 150 kişinin katıldığı davette, motosiklet tutkunu olan çift, alışveriş merkezinin içine Berk'in kullandığı bir motosikletle geldi. Murat Aytulun'un tasarladığı gelinliği ve altına giymeyi tercih ettiği beyaz botları ile oldukça dikkat çeken Casalini'ye, eşi de kot pantolon ve siyah spor ayakkabı giyerek eşlik etti. Casalini'nin annesi oyuncu Deniz Türkali'nin de olduğu gecede, kızı Ceren Sarp ise annesinin düğününde olmanın heyecanını yaşıyordu. Konuklara nikâh şekeri yerine, Bodrum'un meşhur mandalina kolonyası ve çiftin yakınlaşmalarına vesile olduğu için maket bisiklet hediye edildi. Casalini'nin eşine sürpriz yapmak için hazırlattığı düğün pastasında ise çiftin birbirlerine ilk kez açıldıkları çeşme başındaki manzara canlandırılmıştı. Davullu zurnalı düğünde bol bol göbek atan gelin Zeynep Casalini gece boyunca sık sık, çok mutlu olduğunu ve eşine büyük bir aşk duyduğunu dile getirdi.

Zeynep Casalini: Kocama hayranım
Zeynep Casalini: "Hayatımda ilk defa gelinlik giyiyorum, ilk defa damat gelip beni evden aldı. Sevdiklerimizle birlikte olduğumuz harika bir düğün oldu. Her şey çok güzel. Kocama hayranım. Her sabah uyandığımda, onu yanımda gördüğümde bir rüya olmadığını anlayıp mutlu oluyorum."
Tahsin Berk: "Biz nikâhımızı çok az insanla paylaştık. Sevdiklerimizle bir arada olup mutluluğumuzu onlarla da paylaşmak istedik. Her şey arzu ettiğimiz gibi gelişti. Düğünde birbirimize sürprizlerimiz oldu. Alışveriş merkezine rica edip düğüne motosikletle gelmemiz de çok hoş oldu. Motosiklet ikimizin de ortak zevki olduğu için, İtalya'ya motosikletle gitmeyi planlıyoruz. Hem balayı olacak, hem de Zeynep'in babası orada, onu ziyaret etmiş olacağız."
Zeynep Casalini'nin kızı Ceren Sarp: "Genelde düğünlerde anneler ağlar, kızlar değil. Annemin düğününde mutluluktan ağladım. Annemle Tahsin Abi'nin evlenmiş olması, üçümüz için de çok güzel bir olay. Kendimi bir aile içinde hissediyorum. Tahsin Abi'ye, artık Tahsin Baba diyorum. Kısacası çok mutluyum."