2010'un son ama zevkli alışverişi

Yılbaşı hediyenizi almak için bir haftanız kaldı. Bu kez seçeneklerinizi ürün ürün değil, işinizi kolaylaştırmak için, marka marka ayırdık

Erkeklere hediye almak zor zanaat. Önce kendinize şu soruları sorun, size bir ipucu olabilir. 4 Neyi çok almak isteyip de, şu an para vermek istemez? 4 Hayatını en çok ne kolaylaştırır? 4 Neyi çok kullanır ama eskimiştir?
Tchibo mağazalarında teknolojiden giyime çok fazla seçenek var. Ama hobisi müzik olan erkeklere, USB bağlantılı pikap alabilirsiniz. Elmas iğnesi sayesinde, nostaljik plaklarının keyfini, dijital ortamda çıkarmasını sağlayacak.
Nike'ın sonbahar koleksiyonunda yer alan, renkli Low Dunk spor ayakkabılar, iddialı giyinmeyi seven sevgilinize ya da oğlunuza iyi bir hediye seçeneği olabilir. Hatta yılbaşı gecesi bile giyilebilir.
Levi's'ın renkli jeanleri iyi bir seçenek olabilir. Ama hiçbir erkek, kendine renkli bir jean almayacaktır. Yani iş başa düşüyor. Kadınlar olarak partneriniz için renkli jean'lerden alabilirsiniz. Bu sene yeşil ve kırmızı renk moda, unutmayın.
Columbia'nın soğukta yüksek performans sunan ürünlerinden hediye alabilirsiniz.
Marks & Spencer'ın teknolojik ürünler kategorisinde yer alan, özel köpük teknolojisiyle ayağın şeklini alan, yumuşak 'memory foam terlikler'; daha çok evde televizyon seyretmeyi seven babalara uygun bir armağan olacaktır.
Eastpak'in sırt ve postacı laptop çanta modelleri çalışan, ofis erkekleri için ya da öğrenciler için ideal bir hediye.
Beymen Club'dan, şık babalara ve düzenli kocalara, çift renkli deri cüzdanlardan, -ki risksiz bir hediyedir- alabilirsiniz. Ya da Beymen'den, toplantı toplantı koşan erkekler için şık kol düğmeleri, klasik ama kayda değer bir hediye olacaktır.
Dockers'dan, deri ceket ve toprak renklerindeki khaki pantolonları, bütçeniz de uygunsa, kombin olarak hediye verebilirsiniz.
H&M'de, erkekler için de bir yılbaşı klasiği olan kırmızı kıyafetler var. Mesela kırmızı ekoseli bir gömlek ya da kıpkırmızı sıcacık bir hırka, özellikle esmer erkeklere çok yakışacaktır.
Diesel'den, sevgilinize alacağınız boxer'lar küçük ama renkli bir seçim olacaktır. En çılgın desenlerden seçip, onu şaşırtabilirsiniz.
Adidas'tan, dinamik ve genç erkeklere, Star Wars, Tokyo tech ve Vespa gibi ikonik koleksiyonlardan, renkli bir eşofman üstü ya da tişört seçin.
Vakko'dan şık erkekler ve babalar için kalem veya deri portföy çantalar, şık hediye paketiyle birlikte, zevkli hediyelere dönüşecektir.
Matraş'tan bakımlı erkeklere, seyahat çantası; Tween'den de stil sahibi genç erkeklere, ince, renkli kravatlardan alabilirsiniz.

BUGÜN NELER OLDU