Touch İstanbul ile şehir rehberi

Cuma 28.01.2012
Güncelleme: Cuma 27.01.2012
ABONE OL
Bayat değil, naif bir hikaye
Herkesin bildiği ya da bildiğini sandığı bir masaldır Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler. Bu kez müzikli bir serüvene dönüşüyor. Üstelik güçlü bir oyuncu ve dansçı kadrosuyla. Akasya Asıltürkmen, Pamela Spence, Sarp Aydınoğlu, Merve Dizdar gibi birçok ünlü isim, sizi ve çocuğunuzu farklı bir dünyaya sürüklüyor. Özlediğimiz naifliği bu sahnede bulabilirsiniz.
Yer: İş Sanat Kültür Merkezi Saat: 15:00 Fiyat: 22.50 TL, öğrenci 17.50 TL

Çılgın bir şov sizi bekliyor

2004'te yayınladıkları ilk albümleriyle Avrupa genelinde ilgi gören Robots in Disguise, cumartesi gecesinin en eğlenceli programı. Şu sıralar dördüncü albüm hazırlığını yapan Dee Plume ve Sue Denim, sahne şovlarıyla da çılgınlıklarını kanıtlıyor. Kar geliyor demeyin, bu eğlenceli şovla ısının.
Yer: Salon İKSV Saat: 22:30 Fiyat: 39.50 TL Öğrenci 28 TL

Bu gece müzikte sınır yok
1998'de ilki düzenlenen ve o günden bu yana renkli sahneleriyle ilgi çeken Red Bull Music Academy 2012, heyecanlı bir geceyle start alıyor. Sınır tanımayan müziklerin platformunda Bugge Wesseltoft ve Henrik Schwarz unutulmaz bir performansa imza atacak. Garajİstanbul'da gerçekleşecek gecenin bir diğer konuğu ise Beggin remix'iyle hiç unutulmayan Pilooski olacak. Kaçırmayın.
Yer: Garajİstanbul Saat: 21:30 Fiyat: 50 TL

Bal kanlar ve Anadolu bir hi kay ede buluştu
Balkan müziklerini seviyorsanız, pazartesi gecesi hiç üşenmeden Babylon'da yerinizi alın, çünkü Özgür Kıyat sahnede olacak. Kıyat'ın Goran Bregoviç ve Haris Alexiou gibi geniş orkestrasyonlarla seslendirdiği, Anadolu ezgilerini Balkan enstrümanlarıyla buluşturduğu üçüncü albümü Brass Bu İşleri'nin tanıtım gecesinde Balkan Müzik Festivali'nin 2011 birincisi Aguşev Orkestrası da yer alacak.
Yer: Babylon Saat: 22:00

Gençlere özel festi val
16 yıldır aralıksız düzenlenen gençlik festivali "GNÇTRKCLL WINTERFEST 2012", 22-26 Ocak, 5-9 Şubat ve 12-16 Şubat tarihlerinde Uludağ'da. Üniversiteliler bu seneki festivalde Kenan Doğulu, Murat Boz, Hadise, Ozan Doğulu, Bengü, Arto, Atiye, Milk&Sugar, Racheal Starr, Felix Zenger ve Burak Yeter ile müziğe doyacak. Katılımcılar Grand Yazıcı, Ağaoğlu My Resort Otel, Kervansaray, Alkoçlar Zone 2, Beceren, Uslan, Ergün, Belvü ve Ak Otel'de konaklayabilecek.
Tarih: 22-26 Ocak, 5-9 Şubat, 12-16 Şubat Yer: Uludağ