Kışın soğuğuna inat sıcacık kıyafetler

Tek bir katmanla idare ettiğimiz pastırma yazının neyse ki sonuna geldi. Artık karı, soğuğu, kışın geleneklerini özleyenler, sezona adL'nin sıcacık tutan, güzel dokulu parçalarıyla başlayabilir

Seçim yapmak zor
Kabul ediyoruz, bu kış birbirinden iddialı, birbirinden çekici dış giyim parçaları arasında seçim yapmak zor. Her ne kadar gözünüz canlı renklere, yenilikçi modellere takılıyor olsa da, emin olun klasik kruvaze siyah bir mantonun yerini hiçbir şey tutamaz. Uygun fiyatı, kaliteli kumaşlar ve iyi kesimle birleştiren şık bir siyah palto için adL'nin kapısını çalmanızı tavsiye ediyoruz.

Yenilenmek için
Hiç durmadan kendini tekrar eden ofis kıyafetlerinize, taze bir nefes mi vermek istiyorsunuz. Tüm gardırobunuzu baştan aşağıya yenileyemeyeceğinize göre, çözüm yine paltodan geçiyor. Yenilik arayanlar, kullanışlı modelleri, canlı renklerle birleştirebilir. Kırmızı, saks mavisi ve sarı en uygun alternatifler. En güzelleri adL'de mevcut.

fark yaratmak için
Kıyafetlere şık bir dokunuş katmak, stili ön plana çıkartmak için uygulanacak ilk kural alışılmamış tarzlara yönelmek. adL'nin taba rengi, iç astarı farklı renkte kullanılan kaşe paltoları, sizi hem kış boyunca sıcak tutacak, hem de yaptığınız her kombine katma değer ekleyecek. Bu paltolar evladyelik, unutmayın.

Romantik bir kış için
Normal bir kadının kaç tane paltosu olmalıdır? Cevap herkese göre değişebilir ama bize sorarsanız, her kadının klasik bir dış giyim parçasının yanında, alışılmadık, ezber bozan bir paltosu da olmasından yanayız. Desenlerin, dokuların ve alternatif modellerin ön plana çıktığı bu kış, adL'nin romantik paltolarına göz atmakta fayda var.

Dışarısı kadar içerisi de önemli
Kışın başlangıcında paltoları tanıttık ama adL'nin sonbahar-kış koleksiyonunda soğuk havalara birebir pek çok alternatif de mevcut. Yumuşacık yün kazaklar ve hırkalar adL'de ilk bakılması gereken reyonların başında geliyor.

BİZE ULAŞIN