Ormandaki köpekler yardım bekliyor

Sokaklardan toplanıp ormanlara atılan köpeklerin sayısı giderek artıyor. Ormanda açlıkla mücadele eden hayvanların imdadına koşan gönüllü hayvanseverler de yetişememekten şikayetçi. Geçtiğimiz günlerde Bolluca Ormanı'ndaki köpeklere yiyecek götüren gönüllülerden gelen e-posta'da şunlar yazıyor: "Size oradaki durumu kelimelerle anlatmam imkansız. Köpekciklerin çoğu uyuz, ishal ve aç. Kısırlaştırılmadıkları için doğan 100'e yakın yavru perişan halde. Orada bu hayvancıklarla ilgilenen sadece iki kişi var ve mama getiren hayvanseverler oluyor. Ormanın içinde atılmış, getirilip bırakılmış 2 binin üzerinde köpek var, yarısı cins hayvanlar. Oranın çok acil veteriner hekimlere ihtiyacı var, bizlere, sevgiye ihtiyaçları var." Hepimizin bu hayvanlar için yapabileceği bir şeyler var. Hafta sonu atlayın otomobilinize, birkaç paket kuru mama alın ve en yakın ormana gidin.

KISA... KISA... KISA...

Minik kardeşler
Henüz bir buçuk aylık erkek ve dişi kardeşlerin ilk bakımları yapıldı. Tuvalet alışkanlıkları var, sevgi dolu yuvalara gitmek için bekliyorlar. Bilgi için tel: (0216) 384 51 65

Dünya güzeli kedicik İki
buçuk aylık dünya güzeli, sakin huylu, oyuncu ve çok zeki bu dişi kedinin iç ve dış parazit tedavileri yaptırıldı. Onu sahiplenmek isterseniz (0534) 468 73 83 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN