Para hırsına kapılmayın

Akrepler geçmişte hayal kırıklıkları yaşadı. Eskiyi unutmak istiyorlar. 22 Kasım’a kadar Güneş Akrep burcunda ilerliyor. Maddi hırslar önplana çıkacak. Jüpiter kozmik destek verirken Venüs güzellik ve aşk getiriyor

Para hırsına kapılmayın

AYIN BURCU AKREP (23 Ekim - 24 Kasım)
Akrepler kadar yasamda tutkuyla yasayan az insan vardır. Hiçbir seyi yarım bırakmazlar. Güçleri gözlerinden okunur. Mimiklerini kontrol altında tutsalar bile, bakısları ile sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler. Duygularına kapılırlarsa, tehlikeli olabilirler. Akrepler ukala insanları sevmezler, onları asagılayarak hadlerini bildirirler. Kendi bildiklerini okuyarak, uzlasmaya yanasmazlar. Asırı kuskuculardır, kolay inanmazlar ama inandıkları bir konuyu da sonuna kadar inatla savunurlar. Peki önümüzdeki günlerde Akrepleri neler bekliyor?

MADDİ HIRSLAR ÖNPLANA ÇIKACAK
Risklerden korkmamayı ögrendiniz. Bir zamanlar denge ve düzenden baska bir seyi önemsemezdiniz. Geçmiste bir çok hayal kırıklıgı yasadınız. Eskiyi unutmak istiyorsunuz. Satürn para evinizde ilerliyor. 22 Kasım'a kadar Günes burcunuzda ilerleyecek. Daha sonra finans evinize geçiyor. Günes maddi hırslarınızı önplana çıkartacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eslik edebilecek kisiler arayacaksınız. Özelikle, bitiremediginiz bir isiniz varsa bir sekilde tamamlayacaksınız. Eski dostlarınızla bir araya gelerek geçmis günlere dönecek, anılardan bahsedeceksiniz. Jüpiter 12. evinizde yani kozmik yardım alacaksınız. Venüs burcunuzda size güzellik ve ask veriyor. Isıgınız oldukça yüksek.

GÜNEŞ VE MERKÜR KİŞİSEL EVİNİZDE
12 Kasım'a kadar Merkür ve Günes kisisel evinizde ilerliyor. Bazılarınız ask ve dostluk duygularını karmasık bir sekilde sergiledigi için karsısındakinin duygularında da karısıklıga neden olacak. Fakat kıskançlık duygularınızın da sizi saracagını düsünerek, bu tür zararlı duygulardan kendinizi korumaya çalısmalısınız. Enerjinizi ve hırslarınızı arkadaslarınızla birlestirirken; sert iliskiler yerine, uyum içinde hareket edeceksiniz. Bazılarınız derin dostlukların temelini atacak. Fikir alısverisinde bulunacagınız topluluk ve arkadas grupları içinde olmayı arzulayacaksınız. Düsüncelerinizi odaklastıracak ve uyumlu dostluklar sunacaksınız.

SOSYAL HAYAT VE AİLE İÇ İÇE
Bu ay ilginç bir durum söz konusu. Sosyal iliskiler ve aile iliskileri iç içe yürüyor. Kisiselliginiz güçlenirken, liderlik özellikleriniz önplana çıkıyor. Köklü kararlar alacaksınız. Kendinizi gelistirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. Bu ay deger yargılarınızı gözden geçirip, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Inatçı tavırlarınız kisiliginizi olumsuz etkileyebilir. Yapacagınız tek sey; sabrınızı önplana çıkartmak. Huzursuzlugunuzu yenmelisiniz.

ELİNİZDEKİ PARAYI DEĞERLENDİRMEYİ YEĞLEYİN
Ortalama 2.5 yıl Satürn finans evinizde kalacak. Kazançlar konusunda biraz zorlanacaksınız fakat finans gezegeniniz Jüpiter'in sihirli degnegini üzerinizde hissedeceksiniz. Çok sanslı degilsiniz. Para kazanmak yerine elinizdeki parayı degerlendirmeyi yegleyin. Yapmanız gereken isler konusunda kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Bu özelliginizi kapatmak için çevrenize karsı baskıcı davranıslar içinde olacak ve her türlü gelismenin ardında maddi degerler arayacaksınız. Is yerinde çalısanlar arasında bazı degisimler söz konusu. Çevrenizdeki kisilerin sorunları sizin de basınızı agrıtabilir. Yine bu dönemde imzalamanız gereken sözlesmelere dikkat etmelisiniz. Her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. Yaratıcılıgınızın kısıtlandıgını hissedeceginiz bir ay. Bu arada kendinizi gelistirmenin yollarını bulacaksınız. Uzak yollarla ilgili planlarınızı gözden geçireceksiniz.

SAĞLIĞINIZLA İLGİLENİN
Saglıgınız ve enerjiniz bu ay iyi görülüyor. Kalbinize, cinsel organlarınıza, mesanenize, bacaklarınıza ve böbreklerinize özen göstermelisiniz. Zihinsel yorgunluk söz konusu. Daha az yemek yemeli ve spor yapmalısınız. Genital organlar, üriner sisteminizle ilgili degisimler yasamak istemiyorsanız, karın bölgenizi korumalı ve temizlik kurallarına uymalısınız. Öfkelerinize hakim oldugunuz sürece, saglıgınız bir sorun yaratmayacak. Ayaklarınızı korumalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz.

BİZE ULAŞIN