Moda kazanı

Moda kazanı
HASIR ÇANTA ALMA VAKTİ
Bahar ve yazlarıyla birlikte hepimizi çılgın bir çanta modası saracak. Bu sezon ne yaparsanız yapın hasır bir çanta satın almaya özen gösterin. İngiliz şarkıcı Leona Lewis'in bu sevimli kombiniyle kullandığı çantası da size ilham kaynağı olsun.HAFTANIN KARNESİ

BERGÜZAR KOREL

Bir ödül törenine Mybestfriends marka beyaz bir elbiseyle katılan Bergüzar Korel, şıklığı ve zarafetiyle insanı kendisine hayran bırakıyor.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN
Bashaques marka deri eteğiyle Tuba Büyüküstün'ü görüp de beğenmemek imkansız. Bu fotoğraf, bir t-shirt ve bir deri etekle insanın ne kadar da hoş görünebileceğinin bir kanıtı.MAKYAJ TRENDİ DEĞİŞİYOR
Son beş yıldır makyaj trendlerini kesinlikle Kardashian'lar daha doğrusu Kim Kardashian belirliyor. Kontur makyaj trendini hayatımıza sokan, ipek kirpiklerle bizi tanıştıran ardından mat rujları benimseten Kim Kardashian şimdi de bronz doğal makyajı kullanmaya başladı. Kontör kullanmayan bronz tenin üzerine hafif bir allık, bronz far ve koyu parlak ruj süren Kardashian yeni trendi de böylece duyurmuş oldu.

FIRFIRLI ETEKLERE DİKKAT
Bu sezonun en iddialı trendlerinden biri eteklerle ilgili... Fırfırlı etekler çok ama çok moda. Ancak farklı boylardaki bu etekleri giyebilmek için fiziğinizin uygun olması kadar kombini doğru yapmanız da çok önemli. Her ne kadar defilelerde modaevleri fırfırları abartıp tüm bir kombinin her parçasında fırfır kullanmış olsa da sizin bu tarz kombinlerden uzak durmanızda fayda var. Unutmayın kombinin ancak bir parçasında dikkat çekici bir detay kullanarak şık olabilirsiniz.

"Dünyadaki en güzel renk, size yakışandır."
Coco Chanel
BİZE ULAŞIN