Türkiye tam bir moda ülkesi

İlk çanta koleksiyonunu Türkiye’de görücüye çıkartan İtalyan tasarımcı Marco Grossi: Ülkenize hayranım

Türkiye tam bir moda ülkesi
Geçtiğimiz günlerde Divarese, İtalyan markası Luca Grossi ile ortak hazırladığı özel çanta koleksiyonu modaseverlerin beğenisine sundu. Bu özel işbirliği için Türkiye'ye gelen Grossi ailesinden Marco Grossi ile moda üzerine sohbet etme imkanına sahip oldum. Ortaya çıkan çanta koleksiyonundan çok mutlu olan Grossi Türkiye ve moda hakkında samimi açıklamalarda bulundu:
- Başarımızın sırrı işimizi sevmemiz. Babamın açtığı yoldan ilerliyorum. 12 yaşındayken okul çıkışında arkadaşlarımla oyun oynamak yerine kemer ve ayakkabı boyamaya gittiğimi hatırlıyorum. 18 yaşımda fabrikada çalışmaya başladım.
- Seyahatler benim için en büyük ilham kaynağı. Her seyahat sonrası yeni bir ayakkabı tasarlamış oluyorum.
- Türkiye moda konusunda her geçen gün daha da ileriye gidiyor. Bu da benim ülkenize daha da çok hayran olmamı sağlıyor. Türkiye tam bir moda ülkesi.
- Divarese ile ortak çalışmamıza 20 yıl önce başladık. Luca Grossi markası 20 yıldır Türkiye'de Divarese mağazalarında o günlerden beri kesintisiz satılıyor. Türkiye'de bu sayede kemikleşmiş, sadık bir müşteri kitlemiz var.
- Ayakkabılarıyla tanınan bir marka olarak şimdi de çantalarımızla modaseverlerle bir araya geliyoruz. Bu özel koleksiyon bizim ilk çanta koleksiyonumuz. Çantalar oldukça sade. Minumum dizayn detaylı, fonksiyonel ve rahat olmalarına özen gösterdik.
BİZE ULAŞIN