Kocan benim en büyük aşkımdı!

İkinci çocuğu Zuma'yı kucağına alan şarkıcı Gwen Stefani, çok sıkıntılı! Eşcinsel şarkıcı Marilyn; eşiyle ile bir dönem sevgili olduklarını açıkladı; "Gavin benim hayatımın aşkıydı" dedi

Perşembe 14.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 14.05.2009 13:04
ABONE OL
Tam 13 yıldır Gavin Rossdale'le mutlu bir ilişki yaşayan, bu mutluluğunu 2002'de evlenerek taçlandıran ve bu evliliğinden iki oğlu olan Gwen Stefani, eşine dair çıkan haberler yüzünden çok üzülüyor. 1980'lerde ünlü bir yıldız olan Marilyn isimli şarkıcı, In Touch dergisine yaptığı açıklamalarla magazin gündemine bomba gibi düştü. "Gavin Rossdale benim hayatımın aşkıydı" diyen eşcinsel şarkıcı Marilyn, Rossdale'in biseksüel olduğunu da iddia etti.

DÜĞÜNLERİNE BİLE GİTTİM
1995'te yazdığı 'Take It Like A Man' adlı kitabında Rossdale'le yaşadığı ilişkiye değinen ünlü şarkıcı, In Touch dergisine yaptığı açıklamalarda; Rossdale'le hala görüştüklerini, hatta düğününe bile katıldığını söyledi. Rossdale ile beş yıl süren bir ilişki yaşadıklarını belirten İngiliz şarkıcı, "Bizimkisi ilk görüşte aşk değildi. Zamanla birbirimizi sevdik ve aşık olduk" şeklinde konuştu. Birlikte çektirdikleri fotoğrafları da gösteren Marilyn, "Gwen Stefani'ye benden ve ilişkimizden hiç bahsetmemiş. Oysa çok ciddi ve sevgi dolu bir ilişkimiz vardı" şeklinde konuştu.