Çocuğunu günbegün fotoğrafladı

İngiltere'de bir baba, 13 yıl boyunca 2 çocuğunun günbegün fotoğraflarını çekti.

Cuma 15.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Cuma 15.05.2009 09:07
ABONE OL
İngiliz Daily Mail gazetesinin haberinde, baba Muniş Bansal'ın (36), yakında 13'üne girecek olan 12 yaşındaki kızı Suman ve 10 yaşındaki oğlu Jay'in doğdukları günden bu yana 8500'den fazla dijital görüntüsünü biriktirdiği ve bunlardan 600 albüm yaptığı belirtildi.

Çocukların fotoğraflarını onlara adadığı bir internet sitesinde de yayımlayan, Gillingham'da muhasebecilik yapan Muniş, "bu, Suman'ın doğduğu gün fotoğrafını çekmemle başladı. Bunu ertesi gün, ondan sonraki ve ondan sonraki gün de yaptım. Fark ettiğimde bir yaşını bitirmişti ve elimde 365 tane görüntü vardı" dedi.

O aşamada durmasının utanç verici olacağını düşündüğünü belirten Muniş,kızının fotoğraflarını çekmeye devam ettiğini ve aynı şeyi oğlu Jay doğduğunda ona da yaptığını söyledi ve "şimdi, iki güzel çocuğumun her birinin yaşamlarının her aşamasından binlerce fotoğrafım var" diye konuştu.

Muniş, kızı ve oğlunun büyüdükçe yaptığı şeyden utandıklarını belirterek, çocukları evden ayrılana kadar bu işe devam edeceğini ve bir gün her ikisinin de bundan dolayı kendisini takdir etmesini umduğunu kaydetti.