Bebekler ikiz babaları farklı

İkizlerinin birbirine benzememesinden şüphelenen baba DNA testi istedi. Şaşırtıcı gerçekle karşılaşan çift, yine de ikizleri birlikte büyütecek

Salı 19.05.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 18.05.2009
ABONE OL
ABD'de bir annenin 11 ay önce dünyaya getirdiği ikizlerin babalarının farklı olduğu ortaya çıktı. Teksas eyaletinin Dallas kentinde yaşayan Mia Washington ve nişanlısı James Harrison, 11 aylık Justin ve Jordan adlı ikizlerin farklı yüz özellikleri olduğunu fark ederek DNA testi yaptırmaya karar verdi. Babalık testi sonucunda, Justin ve Jordan'ın aynı babadan olmadıkları anlaşıldı. Testi yapan laboratuvar, milyonda bir görülebilecek böyle bir sonuçla daha önce hiç karşılaşmadıklarını, bir daha da böyle bir sonucun görüleceğini sanmadıklarını açıkladı.

KOCASI İHANETİ AFFETTİ

Bu arada, Fox News televizyonuna konuşan Mia Washington, gebe kaldığı dönemde bir başkasıyla ilişkiye girdiğini itiraf etti. "Farklı babaları olan ikizlerim var. Bu, tüm Amerika'da ve dünyada bula bula beni buldu. Şoke oldum" diyen ikizlerin annesi, çocuklarına zamanı gelince durumu açıklayacağını, ancak diğer babaya haber vermeyi düşünmediğini söyledi. James Harrison ise nişanlısının ihanetini affettiğini, çocukları birlikte büyüteceklerini belirtti.