İkizler beni iyi bir adam yaptı

Charlie Sheen ve eşi Brooke Mueller, yedi hafta erken doğan çift yumurta ikizi oğullarının hayatlarını değiştirdiğini söylüyor

Çarşamba 20.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 20.05.2009 09:54
ABONE OL
'Two and a Half Man'in yıldızı Charlie Sheen, mart ayının 15'inde çift yumurta ikizi oğulları Max ve Bob'u kucağına aldı. İkizlerin yedi hafta erken doğması, 43 yaşındaki ünlü oyuncu ve 31 yaşındaki eşi Brooke Mueller'in zor günler yaşamasına neden oldu. Geçmişte adı birçok seks skandalına karışan ve uyuşturucu bağımlılığıyla savaşan Sheen artık kendini çocuklarına adamış bir aile babası. Max ve Bob'un dışında, 24 yaşında Cassie, 5 yaşında Sam ve 3 yaşında Lola adlı üç çocuğu olan Sheen, artık onlar için yaşadığını söylüyor.

* Üç kızdan sonra erkek babası olmak nasıl bir duygu, anlatır mısınız?
Charlie Sheen: Kafam tamamen karışmış durumda. Hayatımda ilk defa ikizlerin altını değiştiriyorum. Birkaç sefer üzerime işediklerini de itiraf etmeliyim. Özellikle Bob beni çok şaşırtıyor, bir metre uzaklıktan duvara işemeyi başardı. Allah'tan yüzüme gelmedi!
Brooke Mueller: Charlie harika! Aynı anda ikisiyle başetmeyi başarıyor.

Brooke iyi bir anne
* Eşinizin anneliğini nasıl buluyorsunuz?
C.S.: İnanılmaz! Son derece dikkatli, şefkatli ve sevgi dolu. Daha sevgiliyken, Sam ve Lola'yla ilişkisine bakarak ne kadar iyi bir anne olacağını biliyordum. O nedenle daha ilk günden ne kadar iyi bir anne olduğunu görmek beni hiç şaşırtmadı.

* Sam ve Lola'nın kardeşleriyle arası nasıl?
C.S.: Çok iyi. Sık sık kardeşlerini görmeye geliyorlar. İkizleri oyuncak zannettikleri için hep dikkat ediyoruz.
* Uyku problemi çekiyor musunuz?
C.S.: Brooke için üzülüyorum çünkü gece yarısı kalkıp emzirmek zorunda. Ben de yeni bir baba olarak deliksiz bir uyku uyuyamıyorum.

* Oğullarınız sizi değiştirdi mi?
C.S.: Evet. Beni daha iyi bir adam yaptılar. İnsanlar evlenince bencilliği bırakıp diğer başka bir insanı da düşünmeye başlayacaklarını sanıyor ama bunu ancak çocuğunuz olunca yapıyorsunuz. B.M.: İkizler doğduktan sonra daha iyi bir kadın olduğunu düşünüyorum.

24 saati birarada yaşıyoruz
* Güçlü bir evliliğiniz var gibi gözüküyor...
B.M.: Harika bir evliliğimiz var. Birbirimizin en iyi arkadaşıyız. 24 saati birlikte geçiriyoruz. Charlie tam bir aile adamı. Hala çapkınlıkla ilgili şakalar yapıyor ama hiç endişelenmiyorum. Bizim böyle bir problemimiz yok.

* Son zamanlarda ünlüler çocuklarına ilginç isimler veriyor ama siz son derece sade iki isim seçtiniz. Neden?
C.H.: Son derece basit isimler olmasını tercih ettim. Eğer ileride isimlerini sevmezlerle değiştirebilirler de...

Yeni çocuk zor

* Daha fazla çocuk yapmayı düşünüyor musunuz?
C.S.: Bilmiyorum, henüz bir karar vermedik. Hayatlarına hemen yeni birini daha sokmanın ikizler için adil olacağını düşünmüyorum. Şu an daha çok ikisine eşit ilgi göstermeye odaklanıyoruz.