Yüzüne 3 yıldız dövmesi istedi ama...

Dövmeciden yüzüne 3 yıldız yapmasını isteyen genç kız, yüzüne yapılanı görünce şoke oldu.

Salı 16.06.2009 15:13
Güncelleme: Salı 16.06.2009 15:27
ABONE OL
Dövmeciden sol gözü yakınına 3 yıldız yapmasını isteyen Belçikalı genç kız, yüzüne 56 yıldız yapıldığını görünce şoke oldu.

Yüzüne dövme yapılırken uyutulduğuna yemin eden 18 yaşındaki Kimberley Vlaeminck'in yıldız dolu suratının fotoğrafı Flaman Het Laatste Nieuws gazetesine manşet oldu.

Dövmeciye babası, erkek kardeşi ve erkek arkadaşıyla birlikte gittiğini söyleyen Vlaeminck, ''Ben 3 küçük nokta istedim, ama dövmeci daha güzel olacağını söyleyerek 3 yıldız önerdi. İşleme başlarken bir acı hissettim ve sonra da uyukladım. Burnuma dövme yaparken uyandım ve yaptıklarını gördüm. Tam 56 tane yıldız saydım, korkunç'' diye konuştu.

Sokağa çıkmaya cesaret edemediğini söyleyen genç kız, hem dövmeci hakkında şikayette bulunacak, hem de lazerle yıldızlarından kurtulacak. Bu operasyon bir yandan çok acı verici olacak, diğer yandan pahalıya patlayacak.

Dövmeci Ruslan Tumaniantz ise müşterisinin uyuduğunu kesinlikle reddediyor ve kendisinin yıldızları kabul ettiğini, sorunun dövmeleri babası ile arkadaşının görmesinden sonra çıktığını ileri sürüyor.