Kate'den tehlikeli yakınlaşma

Adını, Madonna'yla yaşadığı kısa aşkla duyuran beyzbol oyuncusu Alex Rodriguez, uslu durmuyor. Şimdi de ünlü oyuncu Kate Hudson'ın kalbini çalmışa benziyor.

Çarşamba 24.06.2009 10:14
Güncelleme: Çarşamba 24.06.2009 10:34
ABONE OL
15 Mayıs'ta Yankee Stadyumu'nda oynanan bir maçta Rodriguez'in özel konuğu olan güzel oyuncunun, maç boyunca gözlerini yakışıklı oyuncudan ayıramadığı konuşuluyor. Uzun zamandır arkadaş olan ikilinin ilişkilerinde yeni bir döneme girdikleri belirtiliyor. Ama Rodriguez'i tanıyanlar, Hudson'ın bu ilişkiden kalbi kırık çıkacağını düşünüyor.SADIK KALAMIYOR

Yaşadığı ilişkiler yüzünden 2008 yılında eşinden ayrılan ünlü sporcunun, hiçbir kadına uzun süre sadık kalmayı başaramadığı ve birlikte olduğu her kadının kalbini kırdığı iddia ediliyor. Bu arada Rodriguez'i elinden kaçırdığı için son derece mutsuz olan Madonna'nın da, başarılı sporcunun Kate Hudson'la yakınlaşmasından rahatsız olduğu söyleniyor.

Neden yanlış adam?
Karısını aldattı

Çapkın sporcunun, geçen yıl boşanıncaya kadar eşini, striptizci Candice Houlihan ve model Alicia Marie gibi birçok kadınla aldattığı söyleniyor.

O istemiyor
Kate Hudson'ın annesi Goldie Hawn, kızının Owen Wilson'dan sonra tekrar kalp kırıklığı yaşamasını istemiyor.

Tam oyuncu
Rodriguez'in, Hudson'la flört ederken, Amerikalı dizi oyuncusu Bethenny Frankel'i de idare ettiği iddia ediliyor.