"Allah her zaman seninle olacak Michael"

Kalp rahatsızlığı geçirerek hastaneye kaldırılan ve hayatını kaybeden Michael Jackson'u hayata döndürmek için doktorların 1 saatten fazla çaba sarf ettiği ortaya çıktı.

Cuma 26.06.2009 06:55
Güncelleme: Cuma 26.06.2009 09:19
ABONE OL
Michael Jackson'un erkek kardeşi Jermaine Jackson, doktorların 1 saatten fazla çaba sarf ederek kardeşini hayata döndürmeye çalıştığını dile getirdi. Jermaine, "Evinde aniden kalbinin durduğu tahmin ediliyor. Saat 13.14'te hastaneye ulaştırıldığında bir grup acil müdahale ve kalp doktoru onu yeniden hayata döndürmek için 1 saatten fazla mücadele etti" dedi.

Öte yandan Jackson'un ölümüne ilişkin ilk resmi açıklamayı Los Angeles Adli Tıp yetkilisi Fred Corral yaptı. Corral, Jackson'un saat 14.25'Te hayatını kaybettiğini doğrularken, ölüm nedenine ilişkin herhangi bir açıklama yapmadı.

*BAŞARI VE SKANDALLARLA DOLU 50 YIL! - GALERİ

Bu arada Los Angeles polisi ölüm nedenini belirlemek için aralarında hırsızlık ve cinayet masası dedektiflerinin de bulunduğu bir ekibin görevlendirildiğini ve asıl ölüm nedeninin yapılacak otopsi neticesinde açıklanabileceğini bildirdi. Sağlık uzmanları ise ani kalp durması teşhisinin doğrulanması halinde buna neden olabilecek kalp krizi, anevrizma ve kan pıhtılaşması gibi nedenlerin inceleneceğini kaydetti.

*JACKSON'IN ÇOK KONUŞULAN DEĞİŞİMİ! - GALERİ

Jackson 5 grubunun üyesi ve Jackson'un büyük ağabeyi Jermaine, konuyla ilgili soruları yanıtsız bırakırken açıklamasını "Allah her zaman seninle olacak Michael" diyerek bitirdi.