Evlilik bir hayaldi!

Yeni filmi 'The Proposal' ile gündemde olan Sandra Bullock, In Touch dergisine konuştu: Eşimle tanışana dek evlenmeyi düşünmedim.

Salı 30.06.2009 10:20
Güncelleme: Salı 30.06.2009 11:45
ABONE OL
Başrollerini Scarlett Johansson'un eşi Ryan Reynolds'la paylaştığı yeni filmi 'The Proposal-Teklif' ile gündemde olan Sandra Bullock, Amerika'nın ünlü magazin dergilerinden In Touch'a konuştu.Romantik komedi denince akla gelen ilk isimlerden birisi olan ve yeni filminde ABD'den sınır dışı edilmesi gündeme gelince asistanıyla zoraki nişanlanan bir kadını canlandıran Bullock, gerçek hayatında evlilik fikrine çok sıcak bakmadığını itiraf etti.

Eşi Jesse James'le yaşadığı mutlu evliliğiyle dikkat çeken Bullock, "Eşimle tanışana kadar evlenmeyi hiç düşünmüyordum. O beni olduğum gibi seviyor, bu sayede beni de evlilik fikrine alıştırdı" şeklinde konuştu.

İşte Bullock'un anlattıkları:

Jesse ile 2005 yılında evlendik. Önümüzdeki günlerde dördüncü evlilik yıl dönümümüzü kutlayacağız. Geçmişteki hiçbir ilişkimin evlilikle sonuçlanacağını düşünmemiştim. Jesse ile evlenmem sürpriz oldu. Jesse her zaman beni şaşırtmayı biliyor. En önemli özelliği asla beni değiştirmeyi düşünmemesi. Filmde Ryan'la oynadığımız çıplak sahneler çok dikkat çekti. Sahneleri çekerken hiç zorlanmadık. Eğer kariyerimde soyunmam gereken bir an olsaydı, o anın bu an olmasını isterdim. Çekimlerde üçüncü saati geride bıraktığımda çıplaklık umurumda değildi.

LIPOSUCTION MUCİZESİ!

Vücudumun iyi göründüğünü söylüyorlar, her şeyi liposuction'a borçluyum (gülüyor). Şaka bir yana, her zaman atletik bir yapım oldu. Üç ay beslenmeme dikkat ederek bir eğitmen eşliğinde çalıştım. Çıplak sahnelerin çekimi biter bitmez en çok yemeyi sevdiğim tüm abur cuburları yedim. Filmdeki gibi bir olay başıma gelse, asla o ülkede kalabilmek için sevmeden evlenmezdim.