Hayatının aşkına böyle veda etti -VİDEO

62 yaşında kanserden hayatını kaybeden oyuncu Farrah Fawcett'ın cenazesi önceki gün defnedildi. Ayakta zor duran Fawcett'ın hayat arkadaşı Ryan O'Neal, sevgilisine gözyaşlarıyla veda etti

Charlie'nin Melekleri adlı dizisiyle tüm dünyada adını duyuran Amerikalı aktris Farrah Fawcett; geçen hafta, uzun süredir yenmek için çaba harcadığı kansere yenik düştü. 62 yaşındaki Fawcett'in cenazesi, Los Angeles'ta düzenlenen sade bir törenle toprağa verildi. Basına ve halka kapalı yapılan törene, son dönemlerinde kendisini yalnız bırakmayan sevgilisi ve oğlunun babası aktör Ryan O'Neal, arkadaşları, ailesi ve hayranları katıldı."GÜLE GÜLE TATLI KIZ"
Sanatçının cezaevinde tutuklu oğlu Redmond O'Neal da özel izinle törene katıldı. Törende Fawcett'ın en yakın arkadaşı Alana Stewart ve 'Charlie'nin Melekleri' dizisinden rol arkadaşı Kate Jackson zor anlar yaşadı. Stewart, yaptığı duygusal konuşmada şu ifadelere yer verdi: "Güle güle tatlı kız. Farrah hiçbir zaman hasta olduğu için üzülmedi, o hep hastalığa karşı mücadele vermeye çalıştı. Şimdi cennetteki en güzel meleklerden birisi oldu." Davetliler arasında Donald Trump'ın eski eşi Marla Maples, Joan Collins ve Tatum O'Neal gibi ünlü isimler de vardı.
BİZE ULAŞIN