Ölüm sertifikası açıklandı

Michael Jackson'ın ölüm sertifikası, ölüm nedeni belirtilmeden açıklandı.

Sanatçının özel ve halka açık cenaze törenlerinin yapıldığı gün (dün) Halk Sağlığı Ofisi tarafından açıklanan sertifikada, ölüm nedeni olarak ''ertelendi'' ifadesi yer aldı. Yetkililer, ''araştırmacıların halen şarkıcının beynini incelediklerini'' söyledi.

Yetkili Sorgu ve Tetkik Heyeti Başkan Yardımcısı Ed Winter, konuya ilişkin, ''Jackson'ın beyninin veya en azından bir parçasının halen araştırmacılar tarafından incelendiğini, nöropatolojik testlerden sonra defnedilmek üzere ailesine teslim edileceğini'' söyledi.

*KRALI MİLYONLAR UĞURLUYOR! - GALERİ

*BAŞARI VE SKANDALLARLA DOLU 50 YIL! - GALERİ

*JACKSON'IN ÖLÜMÜNÜN ARDINDAN ORTAYA ATILAN KOMPLO TEORİLERİ! - GALERİ

*JACKSON'IN ÇOK KONUŞULAN DEĞİŞİMİ! - GALERİ

*OTOPSİ RAPORUNDAN SIZAN ŞOK EDEN DETAYLAR!

*VASİYETİ AÇIKLANDI! - VİDEO

*İŞTE SON PROVASI! - VİDEO


Bazı ailelerin defin işlemini incelenen parçanın geri verilmesine kadar geciktirdiğini belirten Winter, ancak Jackson ailesinden bu konuda herhangi bir talep gelmediğini ifade etti.

Winter, ''Onlardan son duyduğum, defin işlemini henüz yapmayacaklarıydı'' dedi. Sorgu ve tetkik heyetinin bu tür durumlarda ölmüş kişinin beyni ve beyin parçasını incelemesinin normal olduğu belirtiliyor.
Yüksek Okul mezunu ve boşanmış olmasının yanı sıra meslek hanesinde de müzisyen yazan Jackson'un ölüm sertifikasında, defnedileceği yer belirtilmedi

BİZE ULAŞIN