Kime el atsa kurutuyor

Amerikalı ünlü aktris Kate Hudson, birlikte olduğu bütün erkeklere uğursuz geliyor! Güzel yıldız, kiminle ilişki yaşasa onun hayatı kabusa dönüyor. İşte o 'zavallı' erkekler..

Hollywood'un en çapkın aktrislerinden Kate Hudson, yalnızlıktan hiç hoşlanmıyor. Peş peşe ilişki yaşamaktan bıkmayan güzel yıldız, neredeyse hiç bekar kalmıyor. Şu sıralar Madonna'nın eski aşkı Alex Rodriguez'le olan Hudson'a yakın kaynaklar, güzel yıldızın çok mutlu olduğunu söylüyor. Geçtiğimiz günlerde Miami'de bir otelde buluşan çifti görenler de, "Aralarındaki elektrik apaçık ortada. Her ikisi de birbiri için deli oluyor" yorumunda bulundu.

Şehir efsanesi
Öte yandan çok çabuk aşık olduğu bilinen Hudson'ın birlikte olduğu erkekler için uğursuz olduğu da şehir efsanesine dönüştü. In Touch dergisine göre; yıldızın ilişki tarihine bakıldığında, birlikte olduğu erkeklerin hayatının kabusa döndüğü görülüyor. Eski eşi Chris Robinson'la birlikte olduğu dönemde Robinson'ın müzik grubundan atılması, Lance Armstrong'la birlikte olduğu dönemde ünlü bisikletçinin doping kullandığı iddialarının ortaya atılması, Owen Wilson'ı terk ettikten sonra ünlü aktörün intihara teşebbüs etmesi bu durumu kanıtlıyor. Hudson'ın şimdiki beyzbol yıldızı sevgilisi Alex Rodriguez ilişkinin başlamasından bu yana takımındaki düşük performansıyla tepki çekiyor.

Oğlu bile hızına alıştı!
Chris Robinson'la yaşadığı evliliğinden beş yaşında Ryder adında bir oğlu olan Kate Hudson, küçük oğlunu sevgilileriyle tanıştırmak için hiç beklemiyor. İlişkilerinin hemen başında Ryder'a sevgililerine tanıştırıyor. Babasından sonra annesinin yanında birçok farklı erkek görmeye alışan minik Ryder'ın şu sıralar Alex Rodriguez'le çok iyi anlaştığı söylenenler arasında...

BİZE ULAŞIN