İstemezse erkeği değiştiremezsin

Yeni filmi 'Hayalet Sevgililerim'le gündemde olan Jennifer Garner, Ben Affleck'le yaşadığı mutlu evliliği ve başarılı sinema kariyeriyle dudak ısırtıyor. Güzel oyuncu, In Touch dergisine verdiği röportajda eşi ve evliliğiyle ilgili samimi itiraflarda bulundu

  1. Haberler
  2. Dünya
Pazartesi 03.08.2009 09:38 ABONE OL
Yeni filmi 'Hayalet Sevgililerim'de Matthew McConaughey ile başrolleri paylaşan Jennifer Garner, filmde mutluluğu bulabilmek için bir hayli çaba sarf etse de, özel hayatında tam aksi bir tablo çiziyor.

ÇEKİMLER TERAPİ GİBİ
Kendisi gibi oyuncu olan eşi Ben Affleck'le mutlu bir evlilik yaşayan ve bu mutluluğunu iki kız çocuğu ile perçinleyen güzel yıldız, evliliği ve hayatına ilişkin In Touch'a samimi itiraflarda bulundu. İşte Garner'ın anlattıkları:

Yeni doğan kızım Seraphina henüz altı aylık. O yüzden geceleri uyuduğumu söyleyemem. Ama büyük kızım Violet üç yaşında ve her gece melek gibi uyuyor. Ancak kardeşi ne zaman uyansa, o da uyanıyor.

Violet kardeşini biraz kıskanıyor, bu yüzden ikisine birden ilgi göstermek zorunda kalıyorum. Onlarla birlikte vakit geçirmek dünyanın en büyük mutluluğu.

Kızlarımın her ikisi de bana çok benziyor. Size bir itirafta bulunayım; bazen filmlerimde çocukluk resimlerime ihtiyaç oluyor. Ben de kendiminkiler yerine kızlarımın fotoğraflarını veriyorum.

Yeni filmim 'Hayalet Sevgililerim' bir romantik komedi. Romantik komedi filmlerinde oynamayı çok seviyorum. Çekimlerde çok eğleniyoruz, bana terapi gibi geliyor.

Filmde bir düğünü planlıyorum. Ama gerçek hayatta hiç bu tür işlerden anlamam, organizasyon işleri bana göre değil.

Ben'le evli olduğum için çok mutluyum. Bekarlık günlerimi hiç özlemiyorum. Yabancı bir erkekle flört etme fikri bana itici geliyor. Bu işler artık bana göre değil.

Ben, tahmin ettiğimden daha iyi bir eş ve baba oldu. Ama şunu unutmamak lazım, asla bir erkeği değiştiremezsiniz. Ancak onlar isterse değişirler. O de bunu istediği için, benim için değişti.

BUGÜN NELER OLDU