Klum'dan zayıflama tüyoları

  1. Haberler
  2. Dünya
Salı 04.08.2009 22:31 ABONE OL
Dördüncü bebeğine hamile olan süpermodel Heidi Klum, doğum sonrası zayıflama sırlarını paylaştı.

Ünlü bir iç giyim firmasının modellerinden olan ve 2. çocuğunu doğurduktan 2 ay sonra podyuma çıkan 36 yaşındaki Heidi Klum, ''Doğumdan sonra forma girmek önceliğiniz olursa kilo vermeniz kolaylaşır'' dedi.

Zayıflamak için korse gibi ürünler kullanmadığını, katı diyetler yapmadığını, yalnızca sağlıklı beslendiğini ve spor yaptığını belirten Klum ''Çocuklarımla parka gidip oyun oynuyorum. Normal şeyler yapıyorum'' diye konuştu.

''Hiç diyet yapmadım, ancak koltuğa yayılıp abur cubur da yemedim. Sanırım herşeyden biraz yapmak gerekiyor'' diyen Klum, ''Kendime bu konuda hiç baskı yapmadım, ancak ben hemen forma girmenin daha iyi olacağını düşünürüm. Eğer bunu uzun vadeye yayarsam başaramam gibi hissediyorum. Doğumdan sonra eski durumuma döndüğüm zaman kendimi çok iyi hissediyorum. Eski giysilerimi giyebilmek beni mutlu ediyor. Bugüne dek bu yöntem hep işe yaradı'' diye konuştu.

Sonbaharda 4. kez anne olacak olan Klum, şimdilerde ne giydiğiyle ilgili bir soruya ise, ''Şimdi bana modadan sözetmeyin. İçine sığabileceğim birşey bulduğuma seviniyorum'' dedi.

İngiliz şarkıcı Seal ile evli olan ve ondan 2 oğlu olan Klum, kız bebek bekliyor. Klum'un, daha önceki beraberliğinden de bir kızı bulunuyor.

BUGÜN NELER OLDU