Aldatılan dört kadın birlikte intikam aldı

Aynı erkek tarafından idare edildiklerini öğrenen üç kadın, müthiş bir plan yaptı. Karısını da yanlarına alıp, çapkın adamı kaçırdılar

Çarşamba 05.08.2009
ABONE OL
ABD'nin Wisconsin eyaletinde Donessa Davis adlı evli adamın, aynı zamanda üç farklı kadınla duygusal birlikte ilişkiye girmesi, başına iş açtı. Birbirlerinden haberdar olan kadınlar, soluğu Davis'in karısı Tracy Hood-Davis'in yanında aldı. Eşinin kendisini üç kadınla birden aldattığını öğrenince çok sinirlenen kadın, intikam planı hazırladı. Plana göre; Davis'in sevgililerinden Therese Ziemann, çapkın adamı masaj yapmak için bir otele çağırdı. Otelde Ziemann sevgilisini yatağa bağladı. Bu sırada diğer iki kadın; Wendy Sewell ve Michelle Belliveau odaya girip, çapkın adamın üstüne çullandı. Süper yapıştırıcıyla Davis'in erkeklik organını göbeğine yapıştırdılar.

TEDAVİ GÖRÜYOR
İntikam yemini etmiş kadınlar elleri bağlı Davis'e tokat atmayı da ihmal etmedi. "Çete," Davis'in cep telefonunu ve otomobilini alarak otelden kaçtı. Olayın ardından yakalanan üç kadın da gözaltına alındı. Davis'in öfkeli karısı ise kayıplara karıştı. Polis, Tracy Hood-Davis hakkında arama kararı çıkardı.