Rambo boynunu kırdı

Hollywood'un sert erkeği Sylvester Stallone yeni filminin çekimleri sırasında boynunu kırdığını söyledi.

Stallone sinema dünyasının haşin erkekleri Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Dolph Lundgren, Mickey Rourke ve İngiliz aktör Jason Statham'ın da rol aldığı "The Expandables" filminde baş rolü oynuyor.

63 yaşındaki ünlü aktör, yakında gösterime girecek olan filmindeki, güreş dünyasının ünlü ismi Stone Cold Steve Austin ile yaptığı bir kavga sahnesinin çok gerçekçi olduğunu hatta bu yüzden ense kökünde bir çatlak oluştuğunu söyledi.

Testesteron yüklü filmin yazar ve yönetmenliğini yapan Stallone FHM dergisinin bu ayki sayısına yaptğı açıklamada, "Birbirini fena benzeten yedi adam vardı. Hepsi birbirinden haşin. Ciddiyim, dublörlerimiz merhamet diye yalvarmaya başladılar. Aslında benim Stone Cold Steve Austin ile yaptığım kavga öyle şiddetliydi ki, ense kökümde çatlak meydana geldi. Şaka yapmıyorum. Bunu kimseye söylemedim ama sonrasında çok ciddi bir ameliyat geçirdim. Şimdi artık boynumda metal bir plaka var" dedi.

Film bir diktatörü devirme misyonuyla görevli bir grup paralı asker üzerine kurulu.

Filmde geçtiğimiz ay evinde aniden ölen aktris Brittany Murphy'de rol alıyor. Daha önce de Rocky 4 filminde Lundgren ile birlikte oynayan Stallone benzer yaralanmalar geçirmişti.
BİZE ULAŞIN