Haber turu...

38 TALİBAN ÜYESİ ÖLDÜRÜLDÜ: Pakistan'ın Afganistan sınırı yakınında 38 Taliban militanı öldürüldü. Orakzai aşiret bölgesinde militanlar bir ordu kontrol noktasına dün sabah saldırdı, karşı ateşte 26 militan öldü. Aynı bölgede yapılan militanların gizlendiği yere yapılan baskında da 12 militanın öldürüldüğü duyuruldu.
SINIRDA BEKLETİ- LEN YAŞLI FİLİSTİNLİ ÖLDÜ: İsrail askeri kontrol noktasında uzun süre bekletilen 62 yaşındaki bir Filistinli yaşamını yitirdi. Batı Şeria'nın kuzeyindeki El Hamra askeri geçiş noktası bekleyen şeker hastası Muhammed Eliyat, Fransız pasaportu taşıdığı için saatler sonra geçiş izni alabildi. Filistinli, bu kez bindiği takside kalp krizi geçirdi ve su kaybı nedeniyle yaşamını yitirdi.
İSLAMİ CİHAD İSRAİL'E ROKET SALDIRILARINI DURDU: İsrail'deki Kanal 10'un haberine göre, sözcü Davud Şihab saldırıların, Gazze Şeridi'ne yönelik İsrail ablukasının bitmesine yardımcı olmak için durdurulduğunu söyledi. Şihab, İsrail'in yeniden saldırı düzenlemesi halinde ise kimsenin direnişçilere mani olamayacağını söyledi.
BİZE ULAŞIN