Yahudi sevgiliden açık çek!

ABD belgelerini yayınlayan Assange tecavüzden tutuklandı. 'Bay Sızıntı'nın sevgilisi olan Yahudi güzel ise 'açık çek' ile kefalet başvurusu yaptı...

  1. Haberler
  2. Dünya
Perşembe 09.12.2010 13:50 ABONE OL
O dünyanın başını döndürdü kadınlar da onun. ABD büyükelçilerine ait belgeleri Wikileaks adlı internet sitesinde yayınlayan Julian Assange (39), aşk hayatı ile diplomatik depremi geride bıraktı.

İsveç'te 2 kadına tecavüzle suçlanan ve önceki gün İngiltere'de bir ajanın evinde yakalanan Assange için 6 kefil sıraya girdi. İşte o 6 kişi arasında bulunan bir kadın tüm dikkatleri üzerine çekti. Çünkü o kadın İngiliz jet sosyetesinin ünlü siması Jemima Goldsmith'ti. Goldsmith'in geçmişi incelendiğinde ise taşlar yerine oturdu!

İMRAN KHAN İLE EVLİYDİ
36 yaşındaki Yahudi güzel, İngiltere'nin en zengin ailelerinden birinin kızı olarak dünyaya geldi. İşadamı Jimmy Goldsmith'in kızı olan Jemima, 20 yaşındayken Pakistan'ın kriket şampiyonu, siyasetçi İmran Khan'a aşık oldu. Londra'yı terkeden Jemima, Khan'la evlenerek Pakistan'a yerleşti ve iki erkek çocuk dünyaya getirdi. Ancak peri masalı gibi başlayan aşk 2004 yılında sona erdi. İmran Khan, eşinin kendisini İngiliz aktör Hugh Grant ile aldattığını iddia ederek boşanma davası açtı. İşte Lady Diana'nın da çok yakın arkadaşı olan sosyetik güzelin gösterişli hayatı bu kez "derin dünya işlerine" karıştı.

GÖSTERİLERDE İLK SIRADA
Dünya jet sosyetesinin en önemli isimlerinden olan Jemima Goldsmith, bir süre önce "Bay Sızıntı" lakaplı Assange'ın kalbini çaldı. Hatta sevgilisinin kefaletini ödemek için çantasından "açık çek" çıkardı. Bununla da kalmayan Jemima Goldsmith, sevgilisi için düzenlenen gösterilerde de ön saflarda yer aldı.

KREDİSİNİ TÜKETENLER
Assange'in tutuklanmasından sonra Wikileaks savunucuları harekete geçti. Assange'ın hapse girmesine neden olan İsveç Savcılık Kurumu'nun web sitesi çökertildi.

İsveç'e kızgın olan hacker'lar Assange'ı tecavüzle suçlayan iki kadının avukatının e-mail sistemini de blokladı. Bu arada Wikileaks internet sitesi, gönüllülerinin bağış yapmasını engelleyen Visa ve MasterCard hakkında da belge yayınladı.

BUGÜN NELER OLDU