Böyle af görülmedi

Amerikalı Arturo Martinez, tecavüz edilerek öldürülen kızı ve eşinin katilini affettiğini söyledi. Martinez saldırgan isterse onu yanağından bile öpebileceğini söyledi.

ABD'de meydana gelen ve tüm ülkeyi sarsan "çekiç" cinayetinin davası sürerken eşi ve kızı saldırıya uğrayan Arturo Martinez ilk kez konuştu. Martinez tecavüz edilerek öldürülen kızının ve eşinin katilini affettiğini söyledi. Martinez saldırgan isterse onu yanağından öpebileceğini söyledi.

ABD'nin Las Vegas şehrinde Mayıs ayında iki kişinin feci şekilde öldürüldüğü "Çekiç cinayeti"nden sağ kurtulan baba Arturo Martinez bir basın toplantısı düzenleyerek ilk defa konuştu.

Martinez yaptığı konuşmada 10 yaşındaki kızı Karla ile eşi Ignacia'ya önce tecavüz eden daha sonra da korkunç bir şekilde öldüren 22 yaşındaki saldırganı affettiğini söyleyerek herkesi şaşırttı.

ntvmsnbc'nin haberinde, Mayıs ayında gerçekleşen olayda Martinez kan gölüne dönen evinde gözlerini açtığında eşinin ve kızının cansız bedenleriyle karşılaştı. Saldırgan Bryan Clay Martinez'in başına çekiçle vurarak olay yerinden kaçtı.

BİZE ULAŞIN