Kadın polisin öldürülmesi Kuvayşilerle ilgili

İçişleri Bakanı Cazeneuve, dün sabah Paris'te bir kadın polisi öldüren saldırganın kimliğinin tespit edildiğini bildirdi. Saldırgan, dergi baskınını gerçekleştiren Kuvayşı kardeşlerle ilişkili çıktı

Kadın polisin öldürülmesi Kuvayşilerle ilgili
Fransa'nın başkenti Paris'te dün bir polis ekibine Sabah saatlerinde düzenlenen silahlı saldırıyı düzenleyen kişinin kimliği tespit edildi. İçişleri Bakanı Bernard Cazeneuve, basına yaptığı açıklamada saldırıyı düzenleyen kişinin kimliği hakkında önemli bilgilere ulaşıldığını bildirdi.

Fransız bakan, bununla birlikte ayrıntılı bilgi vermekten kaçındı.

BFM televizyon kanalı ise saldırganın kimliğinin tam olarak tespit edildiğini ve polisin düzenlediği operasyonla zanlının yakını olduğu tahmin edilen iki kişiyi gözaltına aldığını duyurdu.

Paris'in güneyinde yer alan Montrouge bölgesinin Malakoff semtinde meydana gelen saldırıda bir bayan polis memuru hayatını kaybetmiş bir başka polis memuru ise yaralanmıştı.

Sabah saatlerindeki saldırıyı gerçekleştiren ve üzerinde kurşun geçirmez yelek ile elinde bir tabanca ve otomatik silah olduğu belirtilen kişi daha sonra kayıplara karışmıştı.
BİZE ULAŞIN