Ahmedinejad: ABD Hz. Mehdi'yi yakalamaya çalışıyor

İran eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, ABD'nin Hz. Mehdi'yi yakalamaya çalıştığını söyledi.

Ahmedinejad: ABD Hz. Mehdi'yi yakalamaya çalışıyor
Ramazan ayı dolayısıyla ülkenin çeşitli noktalarından gelen din adamları ve öğrencileri ile buluşan İran eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, ABD'nin Hz. Mehdi'yi yakalamaya çalıştığını iddia etti.

"GENİŞ ÇAPLI ARAŞTIRMA YAPIYOR"

Hz. Mehdi konusunda iddialı ifadeler kullanan Ahmedinejad, ABD'nin kendi asırlık imparatorluğunu çökertecek esas tehlikenin Hz. Mehdi olduğunu bildiğini ve bunun için Mehdi hakkında geniş çaplı araştırma yürüttüğünü öne sürdü.

"ONUN PEŞİNDELER"


Ahmedinejad, Kendilerine göre Hz. Mehdi ile irtibatta olabilecek herkesle iletişime geçiyorlar. Onlarla buluşup bilgilerinden faydalanıyorlar. Dini üniversitelerimizde Hz. Mehdi konusunda yapılan araştırmaların binlerce katı ABD üniversitelerinde yapılıyor. Onlar, bizim Hz. Mehdi'nin peşinde olduğumuzdan daha ziyade onun peşindeler iddiasında bulundu.

ABD devletini Şeytanın devleti olarak tanımlayan Ahmedinejad, ABD devletinin Allah ve Hz. Mehdi'ye ulaşmayı engellemek için şeytan tarafından kurulduğunu öne sürdü.

"İŞLERİ BİTECEK"

ABD'nin Hz. Mehdi'yi yakalamaya çalıştığını iddia eden Ahmedinejad, "Şeytanın devleti Hz. Mehdi gelirse işinin bittiğinin farkındadır." diye konuştu.

Bazı inanışlara göre, Hz. Mehdi yer yüzüne geri dönerek İslam'ın dünyadaki hakimiyetini sağlayacak.

Dünyayı sarsan elli gerçek

ÇİN'DEKİ SAPIK HIRSIZ SONUNDA YAKALANDI!

AIDS'Lİ IŞİD MİLİTANI İDAM EDİLDİ

FRANSA'DAN MISIR'A 1 MİLYAR EUROLUK FIRKATEYN

YPG MİLİSLERİ RAKKA YOLUNDA

BEYAZ SARAY'DA OBAMA'DAN İFTAR

PKK SÜRE VERDİ, ONLAR BOMBALADI

BOSTON MARATONU BOMBACISININ İDAM GÜNÜ

BİZE ULAŞIN