Onassis ailesini sarsan aldatma

Yunan armatör Onassis’in milyarder torunu Athina Onassis, kendisi gibi binici olan Brezilyalı eşinin ihanetiyle sarsıldı. Başka bir kadınla aldatılan Onassis, ABD’deki evi terk

Onassis ailesini sarsan aldatma
Yunan armatör- işadamı Aristotle Onassis'in torunu Athina Onassis, kendisi gibi binici olan 11 yıllık eşinin aldatmasıyla hem Yunanistan hem de ABD'de magazin gündemine yerleşti. Bu yaz Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinde düzenlenecek olimpiyatlarda Yunanistan'ı temsil edecek olan Athina Onassis, mayıs ayının başlarında ülkesinde başarılı bir sporcu olarak bilinen Brezilyalı Alvaro de Miranda Neto'nun ihanetine uğradı. 18 yaşında ailesinden kalan 2.7 milyar dolarlık servetin sahibi olan 31 yaşındaki Onassis'in "Doda" lakaplı Brezilyalı eşinin, ABD'nin Florida eyaletindeki 2 milyon dolarlık evlerinde eşi yokken bir gecelik ilişki yaşadığı belirtiliyor. Olimpiyat madalyalı Miranda Neto'nun yine ünlü bir binicinin kız kardeşiyle Florida'nın Wellington kentindeki lüks evlerinde birlikte olduğu bildirildi. Miranda Neto'nun güvenlik görevlilerinden olayı gizli tutmalarını istemesine rağmen, bir kişinin onu dinlemediği ve olayı Onassis'e anlattığı, bunun üzerine Onassis'in hemen bavullarını toplayıp Avrupa'ya gittiği belirtiliyor. Skandalın patlak vermesi üzerine 43 yaşındaki Miranda Neto Brezilya'daki Epoca magazin dergisine "Tam bir fırtınanın ortasındayım ama aşkımdan vazgeçmeyeceğim" şeklinde karısını geri isteyen açıklamalarda bulundu. Athina Onassis'in 22 Mayıs günü ABD'deki bir binicilik turnuvasında çekilen görüntülerinde evlilik yüzüğünü takmamasıysa "evliliği sonlandırmak istediği" şeklinde yorumlandı.

OLİMPİYATA GİDECEK
Rio'daki olimpiyat oyunlarında Yunanistan'ı temsil edecek olan Athina Onassis'in Brezilyalı kocası Alvaro de Miranda Neto da madalyalı bir binici.
BİZE ULAŞIN