Las Vegas'taki saldırıyı terör örgütü DEAŞ üstlendi!

ABD’de 58 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı terör örgütü DEAŞ üstlendi. ABD'nin Nevada eyaletindeki Las Vegas kentinde bir açık hava konseri sırasında gerçekleştirilen saldırıda 58 kişi hayatını kaybederken, 515 kişinin hastaneye götürüldüğü bildirildi. Saldırıyı terör örgütü DEAŞ üstlendi. Örgüt yanlısı internet sitesinde yayınlanan açıklamada, saldırganın DEAŞ üyesi olduğu kaydedildi. Açıklamada, “Saldırgan, koalisyon ülkelerinin hedef alınması çağrısına yanıt veren örgüt üyesidir” denildi.

Las Vegas'taki saldırıyı terör örgütü DEAŞ üstlendi!

Las Vegas polisi, müzik festivaline düzenlenen saldırıda ölü sayısının 58'ye yükseldiğini ve 515 kişinin de yaralandığını duyurdu. Öte yandan saldırganın kimliği Nevada eyaletinden 64 yaşındaki Stephen Paddock olarak açıklandı. Polisin açıklamasına göre saldırgan kendini güvenlik güçleri gitmeden öldürdü. Bu gelişmenin ardından sıcak bir haber daha geldi. Saldırıdan sonra aranan Asya kökenli kadın yakalandı.

Las Vegas'taki saldırıyı terör örgütü DEAŞ üstlendi!

SALDIRIYI DEAŞ ÜSTLENDİ

Öte yandan saldırıyı da terör örgütü DEAŞ üstlendi..

ABD'DEN AÇIKLAMA: DEAŞ'IN AÇIKLAMASINI DİKKATE ALMIYORUZ

Saldırının bir terör örgütü tarafından gerçekleştiğine ilişkin net bir bilginin olmadığı aktaran ABD'li yetkililer, DEAŞ'ı dikkate almadıklarını açıkladılar.

Son Dakika Haberi: ABD'nin Las Vegas kentinde konsere silahlı saldırı!

ABD'de konser alanında dehşet

ABD'deki saldırganın kimliği belli oldu. İşte ilk fotoğrafı

BİZE ULAŞIN