AK Parti Teşkilatlarından Birlik Beraberlik Mesajı

AK Parti Teşkilatlarından Birlik Beraberlik Mesajı
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Düzce teşkilatlarına, gönüllülere ve meclis üyelerine iftar yemeği verdi.
AK Parti Düzce İl Başkanlığı tüm teşkilat mensuplarıyla iftar programında bir araya geldi. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’in iftar yemeğine, AK Parti il yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Merkez İlçe teşkilatı, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, İlçe ve Belde Kadın Kolları, İlçe ve Belde Gençlik Kolları, SKM Başkanlığı, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, şoförler, SAS ekibi, Kadın Gönüllüler katıldı.
7 Haziran 2015 seçimlerinde özveri ile çalışan ve Düzce’de yeniden 3-0 yapan teşkilatlara teşekkür etmek ve Ramazan ayının manevi ruhunda birlikte iftar yapmak istediklerini belirten AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “AK Parti olarak kutlu davamız için yola çıktık ve çalışmalarımızı da davamız uğruna yaptık yapıyoruz. Bugün de tüm teşkilatlarımızla bir arada Ramazan Ayının maneviyatı içinde orucumuzu açıyoruz. Sizler bu davaya her zaman sahip çıktınız ve özellikle 7 Haziran 2015 seçimlerinde elinizden gelen bütün gayreti gösterdiniz. Birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece Düzce’de başarı seviyemiz hiçbir zaman düşmeyecektir.
Davetimize icabet ederek bizi memnun ettiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum” ifadelerinde bulundu. AK Parti Düzce İl Başkanlığının düzenlediği teşkilat içi iftar programına yaklaşık 400 kişi katıldı.
BİZE ULAŞIN