Keskinoğlu'ndan çocuklara özel

Katkısız, doğal yüzde 100 göğüs etinden şarküteri serisi, Türkiye'deki 50 bini aşkın noktada satılıyor. Ürünleri, Mickey Mouse, Goofy ve Pluto süsleyecek

Salı 28.05.2013
ABONE OL
Keskinoğlu'nun çocuklara özel ürettiği katkısız sosis, salam ve naget ürünleri Mickey Mouse ve arkadaşlarının masalsı dünyasıyla birleşti. Keskinoğlu'nun ürün gamına eklediği sağlıklı ve besleyici yeni ürünler ile çocuklar hem eğleniyor hem de sağlıklı beslenmenin tadını çıkarıyor. Daha önce Disney Pixar'ın ünlü animasyon filmi Cars'ın sevilen karakterlerini ambalajlarına taşıyan Keskinoğlu, bu kez de ürün ambalajlarında çocukların sevdiği çizgi film karakterlerinden Mickey Mouse ve arkadaşlarının eğlenceli dünyasına yer verdi. Keskinoğlu'nun yüzde yüz göğüs etinden katkısız ve doğal olarak ürettiği "Piliç Çocuk Salam, Piliç Çocuk Sosis ve Piliç Çocuk Naget" ambalajlarında yer alan Mickey Mouse ve arkadaşları, isteğe göre çocuklarla her öğünde bir araya gelebilecek.

KESİNLİKLE EL DEĞMİYOR

Keskinoğlu'nun yeni serisi ile çocukların günlük besin ihtiyaçlarının büyük bir kısmı artık Mickey Mouse, Goofy ve Pluto'nun süslediği ürünlerle sağlanacak. El değmeden yüzde yüz göğüs etinden üretilen "Piliç Çocuk Salam, Piliç Çocuk Sosis ve Piliç Çocuk Naget" ürünleri ile anneler artık çocuklarına hem pratik hem de sağlıklı öğünler hazırlayabilecek. Özellikle çalışan annelerin 5 dakikada hazırlayabileceği ve günün her saatinde öğün olarak sunabileceği çocuk ürünleri, 4 derece sıcaklıkta 30 ile 90 gün arasında tazeliğini koruyor. Üretiminde koruyucu ve renklendirici madde kullanılmayarak yüzde yüz katkısız üretilen ürünlerde şeker ilavesi bulunmuyor. Keskinoğlu, ileri teknolojiye sahip tesislerinde ürettiği ürünleri gıda güvenlik zinciri bozulmadan her gün en taze haliyle Türkiye'deki 50 bini aşkın noktada tüketicisiyle buluşturuyor.