34 yıllık deneyim

Perakende halı sektöründe Küçükmutlu markasıyla faaliyetini sürdüren Mutlu Halı, son şubesini de 1200 metrekarelik mağaza olarak Balçova Palmiye Alışveriş Merkezi'nde hizmete açtı

İzmir halkına 34 yıldan bu yana hizmet veren Mutlu Halı, perakende halı sektöründe Küçükmutlu markasıyla faaliyet gösteriyor. Karşıyaka, Bornova, Buca gibi İzmir'in merkezi semtlerinde şubeleri bulunan Küçükmutlu, son olarak Balçova Palmiye Alışveriş Merkezi'nde toplamda 1200 metrekarelik sergi alanına sahip outlet ve seri ürünlerin bulunduğu şubesini açtı. Ürün yelpazesinde Türkiye'de öncü olan markaları bulunduran Küçükmutlu, teknolojinin gelişmesiyle halı sektöründe gerçekleşen yüksek teknolojiyle üretilmiş kullanıcı dostu ürünleri müşterilerine rekabetçi fiyatlarla sunuyor. Yüzde 99 oranında bakteri, mantar ve miteları yok eden anti- mikrobiyal halılar, Nano teknoloji sayesinde sıvı iticilik özelliği kazanan, güneş ışığında kendi kendini temizleyen halılar, sigorta özelliği sayesinde tüm kullanıcı hatalarına (lekelenme, su basması, yanma) karşı sorgusuz sualsiz yenisiyle değiştirilen halılar ürünlerden bazıları. Makine halısında Royal, Pierre Cardin, Saray ve Atlas markaları; yerli ve yabancı el halılarının, deri halıların dışında, sınırlı sayıda üretilmiş özel üretim halılar Küçükmutlu şubelerinde tüketiciler için kullanıma hazır.

SANAT HALI, İDDİALI
1985 yılından bu yana yürüttüğü ihracat faaliyetleri ile adını duyuran Sanat Halı, 2010 yılından bu yana tüm Türkiye ve Ege Bölgesi'nde de gelişmeye devam ediyor. Sıddık Topaloğlu ve Özden Yıldız'ın ortaklığında kurulan AKM (Halı Park) firması tarafından Ege Bölgesi'nin 7 iline satışı yapılan Sanat Halı, ilgi çekici ürün seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Gaziantep merkezli olan Sanat Halı'nın, ürün çeşitleri ve kalitesiyle fark yarattığını dile getiren AKM (Halı Park) firması Genel müdürü Hasan Ataş, "Sanat Halı'nın Gaziantep'te bulunan 100 bin metrekarelik üretim tesisinde günde 45 bin metrekare halı üretimi yapılıyor. 5 kıtaya ihracatı olan marka 2012-2013 yılında da ihracat şampiyonu oldu" dedi.

YEDİ FARKLI KOLEKSİYON

Sanat Halı'nın tüketicilere 2013 yılında 7 yeni koleksiyon hazırladığını ve hepsi yünlü olan halıların büyük beğeni kazandığını belirten Ataş, "Sanat Halı başka hiçbir markada olmayan ve cesaret isteyen desenleriyle dikkat çekiyor. Bu yıl özel olarak hazırladığımız Astoria, Delux, Popart, Örgülü, Alem, Karabağ ve Pacthwork koleksiyonlarıyla her zevke hitap ediyor. Ayrıca gül kokulu halıların olduğu Sanat Diva ve deri el işlemelerinin olduğu sanatsal koleksiyonlarımız hala daha yoğun ilgi görüyor" diye konuştu.

Özgü ERÇETİNGÖZ

BİZE ULAŞIN