Decozone ile yenilenin

Decozone'da her zevke, her tarza uygun olarak tasarlanmış, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getiren banyo ve mutfakların en güzel örnekleri sergileniyor. Doğadan ilham alınarak geliştirilen tasarımlar büyük ilgi görüyor

Perşembe 30.05.2013
ABONE OL
Baharın etkisiyle, tazelenme ve yenilenme ihtiyacı duymaya başlarız. Yenilenmeye yaşam trafiğinin en yoğun olduğu banyo ve mutfaklardan başlamak isteyenlere Decozone'a gelmelerini öneriyoruz. Burada her zevke, her tarza uygun tasarlanmış, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getiren banyo ve mutfakların uygulanmış en yeni örneklerini, geniş bir alanda görmek mümkün. Doğadan ilham alınmış tasarımlardan, minimalist yaklaşımlara, geleneksel çizgilerden modern çizgilere kadar her tarza uygun tasarımların mutfak ve banyolara yansımasını burada bulabilirsiniz.

YENİLENME SIRASI

VitrA, Artema, İntema Mutfak, Franke, Decros, Alfa Seramica, Karosiman gibi önemli markaların yüzlerce çeşit ürününü vebunların binlerce kombinasyonunu "Decozone Yaşayan Mekanlar Showroomu" nda görebilir, değerlendirebilirsiniz ve satış sonrası hiç bir süpriz yaşamazsınız. Dekorasyonla ilgili ünlü markaları tek çatı altında toplayan Decozone şu sıralar bir indirim kampanyası da düzenliyor. Kırmızı elma etiketli ürünlerde yüzde 50'ye varan indirim yapıyor. Üstelik bu indirim kampanyası sadece mutfak ve banyo ürünleri ile sınırlı değil. Tüketiciler LDR perde, Parkur Parke, FY Mobilya, Portawood Kapı, Pensev doğrama çözümleri ve birçok duvar kağıdı markası ürünlerinde de bu indirimden yararlanabiliyor. Uygun fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgi gören bu kampanyayı kaçırmamanızı öneririz.