İstikbal Ev Concept İzmir'in hizmetinde

Gürpınar Şirketler Grubu'nun başarılı şirketlerinden Helozon, son olarak Çiğli'de Anadolu Caddesi üzerinde "İstikbal Ev Concept"i açarak sektörde çok büyük bir yatırım atılımı gerçekleştirdi

Perşembe 30.05.2013
ABONE OL
1995 yılında faaliyete geçen Helezon Ltd. Şti. Gürpınar Şirketler Grubu'nun bünyesinde perakende mobilya sektöründe yer almak üzere kuruldu. Kuruluşundan bu yana, mobilya sektörünün lider kuruluşu İstikbal Mobilya'nın bayisi olarak hizmetlerini sürdürüyor. Ürün çeşitliliği, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile açılımlarını sürdüren Helezon, son olarak İzmir' de "İstikbal Ev Concept" Mağazası ile yeni bir atılım gerçekleştirdi. Çiğli' de Anadolu Caddesi üzerinde 5000 metrekarelik alanda hizmete giren "İzmir İstikbal Ev Concept" rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan İstikbal ürünlerini geniş bir yelpazede sergiliyor.

"MÜŞTERİMİZ MEMNUN OLMALI"
Yemek odası, yatak odası, oturma grupları, yatak, baza, genç odası, ev tekstili, halı, ev aksesuarı, aydınlatma, bahçe mobilyası, mutfak ve banyo konularında birbirinden özel koleksiyonları bir arada sunabilen İzmir İstikbal Ev Concept; binlerce ürünü farklı zevkler ve evlerle buluşturuyor. Ev dekorasyonunun yönünü ve modasını belirleyen İstikbal, aynı zamanda her dönem sunulan cazip kampanyaları ve çeşitli ürün gruplarındaki indirimleri ile ayrıcalıklar yaratarak, tüketiciye her alanda kolaylıklar sağlıyor. Firma yetkilileri, "Yönetim felsefemiz dürüstlükten, güler yüzlü olmaktan, samimiyetten, güvenilirlikten ödün vermeden; müşterilerimizin tüm beklentilerine daima yeni yanıtlar arayarak, onları mutlu edebilmenin yolarını keşfetmektir. Müşterilerimiz bizim için çok önemli ve bunun farkında olarak hizmet veriyoruz. Hedefimiz 'Son Derece Memnun" müşterilere sahip olmaktır. Yoksa zirvede olamayız" diye konuştular.