Kısıkköy'de 365 gün fuar

Kısıkköy Mobilya Şehri İdare Müdürü Mehmet Yalçınkaya, "Amacımız üretici ile tüketicileri aracısız buluşturmak. Burada halkımız için tasarlıyor, halkımız için üretiyoruz. Her zevke ve her keseye uygun ürünleri 1 yıl boyunca bulmak mümkün"dedi

Perşembe 30.05.2013
ABONE OL
Torbalı yolu üzerindeki Kısıkköy Mobilya Şehri yüzlerce firmasıyla özellikle evlilik arefesindeki çiftler ve evlerini yenilemek isteyenlerin öncelikli adresi haline geldi. Mobilya fuarlarını belirli günlerde açıldığını belirten İdare Müdürü Mehmet Yalçınkaya Kısıkköy Mobilya Şehri'nde yılın 365 günü fuar olduğunu, bir fuar havasıyla hizmet verdiklerini belirtti. Sadece mobilya değil beyaz eşyadan ev aksesuarlarına kadar çeşitli seçenekleriyle müşterilerinin hizmetinde olduklarını ifade eden Yalçınkaya, "Halkımızı mobilya şehrimize bekliyoruz" dedi. Bünyesindeki 400 civarında firma ile yeni evleneceklere ve evini yenilemek isteyenlere binlerce farklı alternatif sunan Kısıkköy Mobilya Şehri, haftanın 7 günü yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Kısıkköy'e gelenlerin sadece mobilya değil, bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri birarada bulabileceğini belirten Kısıkköy Mobilya Şehri İdare Müdürü Mehmet Yalçınkaya, "Amacımız üretici ile tüketiciyi aracısız buluşturmak. Burada halkımız için tasarlıyor, halkımız için üretiyoruz. Her zevke ve her keseye uygun ürünleri bu şehirde bulmak mümkün" diye konuştu.

EGE'NİN MOBİLYA MERKEZİ

1988 yılında 300 dönüm arazi üzerine kurulan Kısıkköy Mobilya Şehri'nin kaliteli ürün ve hizmet politikalarıyla kısa sürede sadece İzmir'in değil tüm Ege Bölgesi'nin mobilya merkezi haline geldiğini belirten Yalçınkaya, "İzmir, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye derken bugün dünyanın dört bir tarafına ihracat yapmaya başladık. Kaliteli malzeme, usta işçilik ve orjinal tasarımlarla haftanın 7 günü müşterilerimize hizmete devam ediyoruz" dedi. Park sorununu ortadan kaldıran geniş sokakları ve ihtiyaçlara cevap veren sosyal imkanlarıyla da gelenlerin tüm günlerini geçirebilecekleri bir merkez olduklarını belirten Yalçınkaya şöyle dedi: "İzmir kent merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan Kısıkköy Mobilya Şehri'nde tüketicilere otopark sorunu yaşamadan, şehrin gürültüsünden uzakta rahat ve huzurlu bir alışveriş ortamı sunuyoruz. Modern, klasik ve rustik tarzda yemek odası, yatak odası, oturma grupları, genç odası takımları, büro mobilyaları, hazır mutfak ve dekorasyon ürünleri, beyaz eşya, halı ve aydınlatma mağazaları ile her ihtiyaca ve her bütçeye uygun ürünü burada bulmak mümkün."