Rahat ve keyifli bir yaşam için

Doğrucan Mobilya ürün çeşitleri ile rakiplerinden farklı hizmet veriyor. 22 yıldır sektörde yerini sağlamlaştıran firma özel ürün konsepti ve Ege Bölgesi'ndeki 11 mağazası ile en çok tercih edilen marka haline geldi

Perşembe 30.05.2013
ABONE OL
Mobilya sektörünün önde gelen markalarından Doğrucan Mobilya, ürün çeşitleri ile rakiplerine fark atıyor. 22 yıldır faaliyet gösteren Doğrucan Mobilya, özel olarak hazırlanan ürün konsepti ve mağazalarıyla dikkat çekiyor. Ege Bölgesi'nde 11 mağazasıyla hizmet veriyor. İzmir, Aydın ve Denizli'deki şubeleriyle ürünlerini müşterileriyle buluşturan Doğrucan Mobilya, 12. mağazasını da Manisa Salihli'de açmaya hazırlanıyor. Doğrucan Satınalma Müdürü Hakan Türer, "Ege Bölgesi'nde her yere ücretsiz teslimatımz var. Ürünlerimizde 2 yıl tam, 5 yıl bakım olmak üzere toplam 7 yıl garantimiz bulunuyor. Bu iki unsur bizim en önemli özelliklerimiz arasında yer alıyor. Salihli'deki mağazamızı da hizmete açtıktan sonra şube sayımızı arttırmaya devam edeceğiz. Temel hedefimiz İstanbul'a kadar uzanmak" dedi.

160 KİŞİ HİZMET VERİYOR
Doğrucan Mobilya bünyesinde 160 kişi çalıştığını kaydeden Türer, çalıştıkları firmalar ile birlikte yüzlerce kişiye istihdam sağladığını ifade etti. Türer, Turkcell ile yürütülen prestijli kampanya ve markanın ulusal bazda yürütülen tanıtım çalışmaları sayesinde konsept mağazacılık anlayışı ile hareket ettiklerini dile getiren Türer, "Fiyat odaklı değil, müşteri odaklı hizmet veriyoruz. Özellikle dağıtım ve servis ekiplerimiz bizim için çok önemli. Sattığımız ürünün arkasında duruyoruz. Ve herhangi bir sorunda çözüm imkanlarını sonuna kadar kullanıyoruz. Biz verdiğimiz hizmetle sektörde öne çıkıyoruz" diye konuştu. Yaz mevsiminin gelmesi ve düğün döneminin başlaması ile birlikte sektörde hareketlilik beklediklerini dile getiren Türer, "Yeni sezonda özellikle yeni evli çiftlere yönelik özel ürünlerimiz var. Bir evde bulunması gereken her türlü ürünü bizden uygun fiyatlara temin edebilirler. Ayrıca müşterilerimize sağladığımız ödeme kolaylıklarıyla da müşterilerimizi mutlu etmek istiyoruz" dedi. Bu sezonun modasından da söz eden Türer, özellikle ceviz rengi ve tonlarının ilgi çektiğini, renkli ürünlerinde en çok tercih edilen çeşitler arasında yer aldığını kaydetti. Türer, dönem dönem haftalık özel indirimler yaptıklarını belirterek, "Müşterilerimiz bizi hem reklamlarımızdan hem de internet sitemizden takip etsinler. Çok cazip fiyatlarla çok güzel ürünlerde özel indirimler yapıyoruz" diye konuştu.