KSK'de kazan kaynıyor

Kongre öncesi Onursal Başkan Yaşar, "Herkese eşit mesafedeyim" dedi. Zeren ise kendisine önce destek verilip, sonra vazgeçildiğini söyledi, tepki gösterdi

Cuma 31.05.2013
ABONE OL
Karşıyaka'da 6 Haziran'da yapılacak kongre öncesi ilginç gelişmeler yaşanıyor. Onursal Başkan Selçuk Yaşar, dün yaptığı açıklamada, "Bütün adaylara eşit mesafede bulunduğumu ve hepsine canı gönülden başarılar dilediğimi şanlı camiamızla paylaşmayı bir görev sayıyorum. En önemli konu, yapımı gündemde olan yeni stadyumumuzun bir an önce Karşıyaka'da bulunan stadın bulunduğu alana inşa edilmesidir" dedi.

1.5 SAATTE DEĞİŞTİ

Daha önce aday olacağı konuşulan Opr. Dr. Bülent Zeren ise sitem dolu bir açıklama yaptı. Yaşar'ın kendisinden kulüple ilgilenmesini istediğini hatırlatan Zeren, "Kulübün mali durumunu analiz etmekteydim. 29 Mayıs Çarşamba günü Sayın Özer Kırca telefon ederek Sayın Selçuk Yaşar adına konuştuğunu söyleyip, başkanlığım sürecinde maddi ve manevi her türlü desteği vereceklerini beyan etmiştir. Sayın Kırca, maddi anlamda gerekli rakamları da tarafıma bildirmiştir. Yaklaşık 1,5 saat sonra, Sayın Özer Kırca'dan ikinci bir telefon gelmiştir. Sayın Kırca, Sayın Selçuk Yaşar'ın stat projesinin devamlılığını gözeterek mevcut yönetimin görevini sürdürmesi yönünde bir takım görüşler bildirdiğini ifade etmiştir" dedi. Zeren, "KSK'yi yönetecek güç ilişkiler değil, ilkeler olmalıdır" yorumunu yaptı.