Lebip Timor: Papatya falı

Amansız bir çekişmeye sahne olan PTT 1. Lig'de, göz kamaştıran bir gösterim sunan Balıkesirspor dışında, tüm temsilcilerimiz adeta figüranlığa soyundular. Sonunun nasıl biteceğini kestiremediğimiz bir lige tanıklık etmekte, 'papatya falları' açmaktayız.

BALIKESİRSPOR
, kentin plakasını formasına asıp, 10 numara bir performans ile lige renk katıyor. Peş peşe kazandıkları Adanaspor ve Mersin maçları bu yarışın son haftalara kadar süreceğinin göstergesidir. Bu lig, bu sezon Muhammet Reis isimli büyük bir kaptanın, büyük bir golcünün ve büyük bir Fair-Play ustasının gösterimine de ayrıca şapka çıkarmaktadır.

MANİSASPOR, 'cepten yemeye'
devam ediyor. Kaybedenler kulübü oldular. Hafta sonu Adanademirspor deplasmanında 2-0 öne geçip maçı 2-2 bitirmeleri moralleri yitirmiş. Bu moralsizlik Bolu maçına da yansımış. Takımın havası yok. İlk 2 derken, Play-Off'un da dışına taşıyorlar.

KARŞIYAKA
, deplasmanda topladıklarını, İzmir'de dağıtmaya devam ediyor. Böyle ev sahibine can kurban. 12.adam desteğini kullanamıyorlar. Bu bonkörlük Play-Off'tan etti. Aşağıdan gelenler var.

BUCASPOR
, zor bir süreçten geçiyor. İyi oynadıkları maçlarda yaşadıkları hakem hataları, sadece puanları değil moralleri de alıp götürmüş. Urfa'da öne geçtikleri bir maçı 4 gol yiyerek kaybettiler. Lige tutunmaya çalışıyorlar.

TEKDEN DENİZLİSPOR
, istikrarsız bir lig yaşıyor. Matematiksel olarak aşağılarla vedalaşamadılar. İBB deplasmanında iyi oynadıkları bir maçı son dakika golüyle kaybettiler. Bu sezon için 'bitse de gitsek' dediklerini duyar gibiyim.

BİZE ULAŞIN