Delican: Yine sahadayız

Ankara'da AK Parti'nin Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılan İzmir İl Başkanı Delican, "Zaman birlik beraberlik zamanı. Hep birlikte olduğumuzu göstereceğiz" dedi

Delican: Yine sahadayız
AK Parti Genel Merkezi'nde il başkanları ile buluşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, partinin yenileceğini söyleyerek teşkilatlara "Motivasyonunuz düşmesin" mesajı verdi. Toplantıya katılan AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican görüşmelerin çok olumlu geçtiğini söyleyerek, "Seçim döneminde yoğun çaba gösteren teşkilatlarımız ile buluşacağız. İlçelerimizi ziyaret ederek toplantılar düzenleyecek ve herkese katkıları nedeniyle teşekkür edeceğiz. Yoğun bir seçim atmosferinden çıktık. Bundan sonra sahada ve sürekli alandayız. Parti mensuplarımız da kendi bulundukları yerde alan çalışmalarını aksatmayacaklar" diye konuştu.

MOTİVASYON EKSİLMEYECEK

Seçim sonrasında ortaya çıkan oy dağılımının teşkilatta motivasyon eksikliğine neden olmaması gerektiğini de ifade eden Delican, "Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır. Hep birlikte olduğumuzu göstereceğiz. Partimizin en üst kademesinde yer alandan en sade üyemize kadar herkes bir araya gelerek saha çalışmalarına hız vereceğiz. Bundan sonra daha çok çalışacağız. Yüksek tempomuzu kaybetmeyeceğiz" dedi. Delican, Ramazan ayı nedeniyle çeşitli programlar düzenleyerek parti teşkilatları ile iftarda sık sık bir araya geleceklerini sözlerine ekledi.
BİZE ULAŞIN